35 полтавців задекларували дохід більше мільйона гривень

35 полтавців задекларували дохід більше мільйона гривень

Майже 240 мільйонів гривень доходів, отриманих у 2018 році задекларували мешканці міста Полтави станом на 10 квітня. Про це повідомив начальник управління у місті Полтаві Андрій Вітренко.

Загалом впродовж 2019 року свої статки вже задекларували 980 громадян. 414 декларантів звернулися до міської податкової з метою отримання податкової знижки, а 566 полтавців подали обов’язкові декларації на суму 184,6 млн грн, з них до бюджету вони мають сплатити 5,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб та майже мільйон гривень військового збору.

Більшість декларантів, а саме, 111 осіб заявили про дохід, отриманий як подарунок або спадщину. Дохід від здачі в оренду нерухомого майна показали 63 громадянина, від продажу нерухомого майна – 37. Фінансові надходження з-за кордону задекларували 13 полтавців, інвестиційний прибуток отримали 4 полтавці.

35 жителів міста Полтави задекларували дохід більше одного мільйона гривень. Від полтавських мільйонерів бюджет отримає понад 3 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 305 тис.грн військового збору.

Також Андрій Вітренко зазначає, що деклараційна кампанія 2019 року добігає до завершення. Декларацію про майновий стан і доходи, отримані протягом 2018 року, громадяни мають подати до 1 травня 2019 року. Декларації на отримання податкової знижки будуть прийматися до кінця поточного року.


Автор: Управління у місті Полтаві


11 квітня, 14:48 | Полтава | Фінанси
Loading...

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації