Полтава просить 10 мільйонів євро кредиту для оновлення тролейбусів

Полтава просить 10 мільйонів євро кредиту для оновлення тролейбусів

На оновлення полтавського тролейбусного парку збираються взяти кредит на 10 мільйонів євро у Європейському банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), під гарантію Полтавської міськради.

Для "Полтаваелектроавтотрансу" планують взяти 10 мільйонів євро кредиту під гарантію Полтавської міської ради. Відповідний проект рішення оприлюднили на сайті міськради. Згідно з ним, кредит планують взяти в Європейському банку реконструкції та розвитку. Ці гроші мають витратити на оновлення тролейбусного парку Полтави.

Строк дії кредитного договору складає 13 років, із яких перші три роки – пільговий період. Кредит мають повністю погасити протягом десяти років рівними піврічними внесками (20 платежів).

Відсоткова ставка за користування залученими коштами для коштів ЄБРР – базис відсоткової ставки, який розраховується на основі шестимісячної Міжбанківської ставки Єврозони (Euribor) плюс маржа у розмірі не більше 5,75 відсотка на рік з можливістю збільшення або зменшення залежно від кредитного рейтингу Полтави та досягнення позичальником фінансових коефіцієнтів, які задовольняють ЄБРР, інформує Полтавське ТБ.

Погасити кредит та відсотки планують коштом "Полтаваелектроавтотрансу”. Рішення про кредит у Європейському банку реконструкції та розвитку міськрада ухвалила торік.15 квітня, 11:33 | Полтава | Фінанси

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації