Ювілей Канавської школи (фото)

Ювілей Канавської школи

Не дивлячись на суботній ранок, на подвір'ї Канавської ЗОШ 1-2 ст. було людно. До шкільного порогу повернулись випускники різних років, прибули гості, аби в теплій атмосфері відсвяткувати 105-у річницю Храму науки, згадати шкільні роки, зустрітись з колишніми однокласниками, подякувати вчителям, які давали знання, готували до самостійного життя.

Цікаво і водночас хвилююче повертатись у рідні стіни, де живуть найкращі спогади, де з фотографій посміхаються не солідні дорослі, а хлопчики й дівчатка та зовсім молоді вчителі…Екскурсія школою викликала приємні емоції, а часом і тривоги (коли переглядали шкільні журнали, дивились свої оцінки).

Хлібом-сіллю зустріли голову райдержадміністрації Тамілу Шевченко, яка привітала із святом дитинства:

-Скільки не минуло б років, та завжди з посмішкою згадуємо шкільні роки. Здається, це ніби вчора було…

Похвально, що ви пам'ятаєте історію школи, підтримуєте єдність поколінь, маєте тісну співпрацю з сільською радою, землекористувачами. Приємно, що в новому навчальному році буде перший клас, який навчатиметься на програмою нової української школи, тому для них подарунок- багатофункціональний друкувальний пристрій.

З ювілеєм школи вітали представники відділу освіти – Наталія Масич та Ірина Зінченко, Канавський сільський голова Сергій Гнатенко, депутат районної ради Анатолій Кривуля, нагороджували –директора школи Анну Ткаченко та її старших колег – Аллу Червону, Надію Кучеряву, Валентину Галь, ветеранів педагогічної ниви, вручали подарунки. Згадали історію школи, династії вчителів, випускників, які обрали педагогічну професію, пом*янули тих, хто відійшов у вічність…

У пам'ять про 105-у річницю альма-матері випускники різних років посадили на території школи фруктовий сад.


Автор: прес-служба Кобеляцької РДА

16 квітня 2019, 11:11 | Кобеляки | Культура та освіта
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації