Вхід | Реєстрація

На Полтавщині будуватимуть майданчики вагового контролю вантажних автомобілів

На Полтавщині будуватимуть майданчики вагового контролю вантажних автомобілів

На сьогодні в області працює два пересувні вагові комплекси та 10 майданчиків вагового контролю вантажних автомобілів.

Однак, як зазначив начальник Управління інфраструктури облдержадміністрації Сергій Марчишинець, цього не достатньо.

 «Нині потрібно не лише ремонтувати та відновлювати дороги,а й належним чином їх зберігати. У нас існує проблематика щодо дотримання вагових параметрів. Також постає питання щодо будівництва вагових майданчиків. Та мережа, що існує, є недостатньою. Нині зважування можна проводити на 10 майданчиках. Вони є сертифікованими і мають всі акти обстеження. Зведені майданчики для габаритно-вагових комплексів з контролю вантажівок в  межах сіл Олексіївка,  Копили, Чутово, Сухинівка, Капустяни, Млини, Нехвороща та міста Пирятин. У районі Лохвиці працює ваговий комплекс і ми маємо непогані результати. Однак дехто з водіїв навчився його об’їжджати та продовжують руйнувати дороги»,– розповів   Сергій Марчишинець. 

Цього року для боротьби з перевантаженням фур на дорогах планують побудувати майданчики для проведення вагового контролю, габаритно-вагові комплекси. Так 5 майданчиків  облаштують на автошляхах, якими опікується ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області». Зокрема в Великобагасанському районі біля села Поділ. Також  біля села Орлик Кобеляцького району, на автодорозі Шишаки-Сагайдак-Поділ, Селещина-Світлогірське-Кам’янське, Гадяч-Опішня, Кременчук –Горішні Плавні.

«Ми упорядкували логістику проходження дорогами великовагового транспорту. Максимальне навантаження становить 24 тонни або 7 тонн на вісь. Однак більшість перевізників нехтують цими правилами. І не в нашій компетенції накладати певні санкції чи штрафи. У наших повноваження забезпечити належним чином роботу Укртрансбезпеки та поліції. Певно є проблеми і з фінансуванням», – сказав директор ДП “Агентство місцевих доріг Полтавської області Олексій Басан.

За його словами, вартість майданчика від 500 тис. грн до 1,5 млн грн. Однак така витрата є виправданою, враховуючи подальшу економію коштів для ремонту зруйнованого дорожнього покриття.

Також Служба автомобільних доріг в Полтавській області в межах реконструкції дороги Н-31 облаштує два майданчики: один майданчик на автотрасі Полтава – Олександрія та один – на автодорозі Дніпро – Решетилівка в Кобеляцькому районі. Нині йде підготовка до будівництва ГВК на ділянці Н-08 Бориспіль-Маріуполь.

Як повідомив начальник управління Укртрансбезпеки Полтавської області Володимир Димкар, із початку року працівники установи зважили близько 2842 транспортних засобів. Задокументували 144 порушення габаритновогового контролю на суму 46 тис. євро (1 млн 300 тис грн).

Крім цього на нараді з представниками агропромислового комплексу, дорожньо-будівельних організацій та нафтогазових підприємств щодо дотримання габаритно-вагових норм при перевезенні вантажів обговорили питання про заборону руху при температурі повітря понад +28 градусів.


Автор: прес-служба Полтавської ОДА


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації