Дорога на Нехворощу коштуватиме майже 40000000

Дорога на Нехворощу коштуватиме майже 40000000

За ці кошти дорожня організація має провести середній ремонт автошляху.

У попередньому номері «ЕХО» була надрукована новина «Від Нових Санжар до Нехворощі з’явиться дорога». У ній розповідалось, що підприємство «Агентство місцевих доріг Полтавської області» замовило вишукувальні роботи на дорозі Нові Санжари — Нехвороща. Заступник керівника підприємства Анатолій Петлюх повідомив редакцію, що в цьому році запланований ремонт цього автошляху.

21 травня в системі публічних закупівель «ПроЗорро» Агентство автодоріг оголосило тендер на «Поточний середній ремонт автомобільної дороги місцевого значення Нові Санжари — Нехвороща на ділянці км2+414 — км42+394, у межах Новосанжарського району окремими ділянками.

Дорожні роботи Агентство оцінило в 38183308 гривень. Джерелом фінансування вказана субвенція з державного бюджету. Аукціон із визначення переможця тендеру відбудеться 29 липня.1 червня, 11:41 | Нові Cанжари | Фінанси

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації