Працівника «ПриватБанку» оштрафували на 25000 грн за хабарництво

Працівника «ПриватБанку» оштрафували на 25000 грн за хабарництво

Дніпровський та полтавський банківські колеги домовились списати із решетилівського боржника значний борг, за що він передав посадовцям 13 тис. хабара

10 червня відбулося засідання Київського райсуду Полтави під головуванням судді Ольги Логвінової. На засіданні розглянули матеріали справи стосовно Олексія Люмаха, уродженця Рівненської області, потерпілого від аварії на ЧАЕС, батька двох неповнолітніх дітей. Про це повідомляє ІВ «Полтавщина».

Олексій Люмах з 2013 року працював спеціалістом по безпеці кредитних операцій у Полтавській регіональній філії «Приватбанку». Люмах здійснював супроводження проблемних активів на всіх етапах ведення претензійно-позовної роботи, співпрацював з виконавчими службами на етапі примусового стягнення проблемної заборгованості.

Досудове розслідування встановило, що підозрюваний співпрацював із працівником відділу стягнення проблемної заборгованості «ПриватБанку» у Дніпрі, який приймав рішення про реструктуризацію та списання заборгованості.

Останній повідомив Олексію Люмаху про мешканку Решетилівки, яка має проблемний борг перед банком на суму 294 тис. грн. Він запропонував реструктуризувати цей борг за хабар. Для цього потрібно було виготовити у Полтаві відповідний договір із боржником, який мав дати хабар та підписати новий договір. Олексій Люмах погодився на цю пропозицію.

4 квітня банкір із Дніпра, матеріали стосовно якого виділили в окреме провадження, вислав у Полтаву на електронну адресу Олексію Люмаху додаткову угоду до кредитного договору (де пеня на суму 294 тис. грн прощена), натомість є заборгованість на суму майже 5 тис. грн і з такими ж відсотками.

Обвинувачений роздрукував цей договір і засвідчив його банківською печаткою. За вказівкою дніпровського начальника до офісу «ПриватБанку» на вул. Соборності, 70а прийшла боржниця, яка погодилась внести до каси банку 10 тис. грн та передати хабар на суму 13 тис. грн. Що і було зроблено.

Таким чином, Олексій Люмах вчинив правопорушення за ст.369-2 КК України (Зловживання впливом).

Під час досудового розслідування прокурор Ростислав Яроцький та підозрюваний уклали угоду про визнання винуватості.

На підставі цієї угоди суд визнав Олексія Люмаха винним та оштрафував його на 25 тис. грн. Також йому повинні повернути заставу у сумі 38,4 тис. грн.


Автор: Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»

17 червня 2019, 15:18 | Полтава | Кримінал
1. микола козак / 17 червня 2019, 16:03
Крадуть мільйони , штрафують на копійки замість терміну
2. orakul / 17 червня 2019, 22:44
"Олексія Люмаха, уродженця Рівненської області, .....Люмах здійснював супроводження проблемних активів на всіх етапах ведення претензійно-позовної роботи, співпрацював з виконавчими службами на етапі примусового стягнення проблемної заборгованості."

Мене в цій історії цікавить інше. Чому вуйків так і тягне на специфічну роботу, то в поліцаї, то в охорону концтабору, то туди де примусове стягнення... А потім блін Сталін винуватий.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації