В Україні подорожчають сигарети

В Україні подорожчають сигарети

З початку липня в Україні збільшилася вартість сигарет, так як на 9% зросли ставки акцизного податку на тютюнові вироби.

Мінімальна зобов'язання зі сплати акцизного податку з тютюнових виробів збільшиться на 9% - з 2770,5 гривень до 3019,9 гривень за 1000 штук. Податок буде стосуватися як сигарет з фільтром, так і без.

Згідно з прогнозом, в 2019 році зростання цін на тютюнову продукцію складе 19% і це не межа. НБУ прогнозує, що вартість тютюнової продукції буде зростати прискореними темпами в зв'язку з подальшим підвищенням ставок акцизних зборів.

Крім того, за прогнозами економістів, якщо не буде різких коливань курсу національної валюти, то через чотири роки одна пачка сигарет досягне ціни в 90-95 гривень.

Як наголошується в пояснювальній записці до законопроекту, підвищення ставок акцизних податків необхідно для забезпечення формування дохідної частини державного бюджету України на 2019 рік.


Автор: gloss.ua

3 липня 2019, 16:09 | Полтавщина | Фінанси
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації