Таміла Шевчеко: «І не сподівайтеся. Я нікуди не виїду»

Таміла Шевчеко: «І не сподівайтеся. Я нікуди не виїду»

Уже екс-голова Кобеляцької райдержадміністрації минулого тижня попрощалася з колективом і представниками громадськості. Зараз Таміла Шевченко планує трішки перепочити. Але, за її словами, « із обойми» випадати не збирається.

Таміла Шевченко в ході телефонної розмови розповіла:

— Узагалі, я не планувала влаштовувати якоїсь особливої прощальної церемонії. Та зателефонували кілька фермерів і сказали, що просто так мене не відпустять. Протягом двох днів я оформлювала документи на звільнення. Процедура звільнення з посади після розпорядження Президента чітко не прописана. І можна було б шукати різні юридичні «гачки» та намагатися утриматись на посаді до призначення нового голови РДА. Але це було б неправильно. Є воля президента, є його законне право замінити голів ОДА і РДА. Це потрібно поважати і виконувати. Має бути виконавча дисципліна.

Шевченко продовжила:

— Ви знаєте, коли я побачила повний зал людей із квітами, то це було найкращою оцінкою моєї роботи. Зараз я вже оформила документи в центрі зайнятості. Трішки перепочину. Вважаю своє тимчасове безробіття відпочинком перед новим стартом. Адже за чотири з половиною роки роботи навіть на морі жодного разу не була. Нікуди із Кобеляк, як би на це не сподівалися деякі недоброзичливці, точніше — один чоловік, не виїду. Із «обойми» не випадаю. По мірі сил допомагатиму втілити у життя проекти з будівництва амбулаторій у Світлогірському і Шенгурах та ремонту дороги до Біликів. Є напрацювання щодо допомоги районній лікарні. Життя продовжується. Є плани і щодо публічної політики. Та про це — дещо пізніше. Я, як завжди, відкрита для преси, готова відповідати на запитання. Навіть на незручні.

Таміла Шевченко наголосила, що всі чутки про її нібито переїзд у Полтаву чи влаштування на роботу в Бутенківську ОТГ є абсолютно безпідставними.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»

18 липня 2019, 11:40 | Кобеляки | Політика


1. Slavko / 19 липня 2019, 00:01
Воля і законне право президента, це потрібно поважати і виконувати... Ну звісно!
А народне !!?

Кілька фермерів...
Ну тепер ясно. Це ті, що вже пересрали без земельки остатися, яку вона їм понаоформляла... А прізвища хтось буде називати? Чому інформація не публічна ? І чому пан Філоненко не запитав її !???
От тому і не назвала прізвищ! Тому і пан Філоненко не запитував, мабуть, розуміючи...
А ви не переживайте, хлопці, буде вам земелька, тільки покровителі у вас поміняються...
Яка ж тільки цинічна ця пані !
2. Slavko / 19 липня 2019, 00:08
А в центр зайнятості швидко оформилась! Хочби не збідніла тепер, без роботи... З таким розумом, що пальця в рот не клади – і роботи собі самостійно не знайти ? – Ні, тут щось інше... (здогадалися) Цікаво, які
ж їй вакансії і навчання там пропонуватимуть?..

Змінено 19.07.2019, 00:15
3. alist / 19 липня 2019, 12:37
"Зараз я вже оформила документи в центрі зайнятості. Трішки перепочину."

!!!Шановна редакція, а от візьміть і проконтролюйне, чи буде ця пані (отримуючи напевно 10000-15000грн "допомоги") ходити відмічатися ледь не кожен день, як всі інші, чи відправлять її на громадські роботи, чи піде на навчання дояркою, чи направлять її на роботу прибиральницею....як і всих інших. Чи вона «перепочивати» буде на наші гроші.
4. Lion2020 / 19 липня 2019, 14:40
Наче не державна установа, а подіум берлінале!!!
А квіти від народу чи чиновників?!
5. Lion2020 / 19 липня 2019, 14:56
"...не по делу снятый бюрократ со своим прощался кабинетом...
...Кто и есть на свете сирота -
Это гражданин без кабинета..."

"Забытая мелодия для флейты" /1987,Э.Рязанов/
6. Odin / 20 липня 2019, 14:42
Та вже допомогла лікарні. За один тільки роддом варто добре віддячити. Людей спеціалістів повикидали на вулицю,а жінки оті бідні сидять на торбах у перинатальному ,ждуть черги ,коли їх приймуть. Та вислуховують : "Скільки ви будете сюди ще їхати?"
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації