Із області — сервер, із сільських рад — відеокамери (фото)

Із області — сервер, із сільських рад — відеокамери

У разі перемоги в конкурсі проектів, за таким принципом витратять виграні кошти.

У травні цього року депутати Кобеляцької районної ради прийняли програму «Безпечний район», що розрахована на 2019–2021 роки. Її мета — створення системи цілодобового відеоспостереження за територією району. Усього заплановано встановити 117 камер зовнішнього спостереження та 22 з розпізнаванням номерних знаків.

Для впровадження програми будуть використані кошти обласного, районного та місцевих бюджетів. Загальний обсяг фінансування становить 3 200 000 гривень. Із них обласні кошти — 1 600 000, районні — 200 000, міські, селищні, сільські — 1 400 000.

Депутати сподіваються, що протягом 2020‑го і 2021 років із обласного бюджету їм вдасться залучити по 800 000 гривень. Для цього необхідно подавати заявки на участь у обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад. Такі ж суми мають надати місцеві громади.

31 липня відбулась координаційна рада з питань місцевого самоврядування. На ній голова райради Володимир Кішінський повідомив присутніх, що шість сільських рад готові стати учасниками обласного конкурсу. Зокрема: Василівська, Лебединська, Лучківська, Золотарівська, Чорбівська та Білицька громади підтвердили своє рішення.

Під час зібрання до проекту погодились долучитись голови Кунівської, Жуківської, Червоноквітівської та Канавської сільських рад.

Як повідомив працівник районної ради Анатолій Кучеренко, наразі 11 громад готові співфінансувати проект. До попереднього списку додались Бродщинська і Сухинівська сільради, а вибула Червоноквітівська. Загальна вартість проекту — 1 600 000 гривень. У разі перемоги, за обласні 800 000 придбають сервер, інші 800 000 витратять на камери відеоспостереження. Згідно з положенням, відповідальною за проект буде Сухинівська громада, усі інші сільради виконуватимуть роль суб’єктів співробітництва.

Заявки на участь у конкурсі подаються до 1 жовтня. Далі буде розгляд проектів, а профінансують переможців у наступному році.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»

10 серпня, 11:07 | Кобеляки | Суспільство1. Ltava / 10 серпня, 14:20
"У травні цього року депутати Кобеляцької районної ради прийняли програму «Безпечний район»"..... "Усього заплановано встановити 117 камер зовнішнього спостереження та 22 з розпізнаванням номерних знаків." Кого розпитати про програму? В чому "безпека території району " від встановлення 22 камер по розпізнавання номерних знаків? А не перебираєте ви на себе функції держави у фінансуванні Поліції ?
2. микола козак / 10 серпня, 15:28
А як же Конституція , стеження через камери - втручання в особисте життя.Обрані будуть спостерігати за рабами не виключено і в туалеті.Ще не всі зрозуміли , що нас чекає.
3. orakul / 10 серпня, 17:00
2.микола козак
«.Обрані будуть спостерігати за рабами не виключено і в туалеті.Ще не всі зрозуміли , що нас чекає.»

Таки будуть, і фіг кому що доведеш. Радіють як малі діти. Ще й самі гроші збирають. Та пішли б маку накрали і було б на камери, якщо вже так хочеться бути під наглядом.
4. Slavko / 10 серпня, 22:56
2.микола козак
«А як же Конституція , стеження через камери - втручання в особисте життя.Обрані будуть спостерігати за рабами не виключено і в туалеті.Ще не всі зрозуміли , що нас чекає.
»

Новий Порядок, кажуть... А конституцію викинуть, або рабам у туалети роздадуть, усе одно вони нічого в ній не тямлять...
5. orakul / 11 серпня, 01:20
4.Slavko
«Новий Порядок, кажуть..»

Та не лише кажуть а навіть прямо пишуть, як кажуть "чорним по білому", чи по зеленому. І не Путін пише, а ваші хазяї, до речі. Ви і зараз їм служите, і служили їм, коли Гітлер воював з СССР, заявляючи що Сталінський СССР заважає йому будувати той Новий світовий порядок. Про це він прямо казав, а ви, як пришелпуваті і не сповна розуму, не думаючи про наслідки, прямо записали це у своєму "Акті відновлення Української Держави 30 червня 1941 р.." Текст знайдеш. А поки що, ось тобі доказ того, хто той Новий світовий порядок будує. Читай під пірамідкою. Перклад знайдеш. Посилання на u-n-c.org
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації