В Кобеляцькому районі обговорили майбутній адміністративно-територіальний устрій (фото)

В Кобеляцькому районі обговорили майбутній адміністративно-територіальний устрій

8 серпня відбулась тридцята позачергова сесія районної ради сьомого скликання, на яку прибули 23 народних обранців із 34.

Одним із головних питань порядку денного було звернення депутатів Кобеляцької районної ради до Полтавської облради та облдержадміністрації, яке стосувалося проекту формування нового адміністративно-територіального устрою, запропонованого Мінрегіоном. Згідно з яким в найближчому майбутньому має відбутися укрупнення районів, розташованих по всій Полтавській області.

Після опрацювання регіонального рівня адмінтерустрою Департаментом економічного розвитку і торгівлі Полтавської ОДА було сформовано пропозицію щодо поділу області на 5 об’єднаних районів: Полтавський, Кременчуцький, Миргородський, Лубенський та Пирятинський.

В ході обговорень, проведених протягом тижня у місцевих радах Кобеляцького району, було взято до уваги особливості географічного положення, тяжіння окремих територій до двох ймовірних центрів в містах Кременчук і Полтава та враховано Перспективний план формування об’єднаних громад.

В результаті, більшість громад, окрім сільських рад майбутньої Озерянської ОТГ,  висловились за приєднання до Полтавського району.

Тому депутати районної ради у своєму зверненні попрохали врахувати думки громад Кобеляцького району під час розгляду пропозицій до плану формування адміністративних одиниць субрегіонального рівня.

Матимемо надію, що і в Мінрегіоні дослухаються до обґрунтованих пропозицій та приймуть рішення на користь громад та районів Полтавщини.


Автор: прес-служба Кобеляцької РДА

8 серпня, 17:15 | Кобеляки | Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації