За тоновані вікна в авто штрафуватимуть

За тоновані вікна в авто штрафуватимуть

Одна з головних умов для тонування автомобіля в Україні — хороша оглядовість, як водія зовні автомобіля, так і водієві на дорогу зсередини машини.

В українських законах зазначено, що, наприклад, вікна можна обклеїти сонцезахисною плівкою, але знову-таки тільки в тому випадку, якщо її ширина не більш 14 сантиметрів.

Поклейка плівки також допускається. Так, згідно з українськими мірками, лобове скло можна затоновувати так, щоб воно пропускало як мінімум 75% світла. Для бічних норма трохи нижче — 70%. Для заднього скла ніякі норми в законі не прописані, тому тут можна хоч замазати його олійною фарбою.

Є і заборони в плані тонування в Україні, мова йде про дзеркальні плівки, які безпосередньо порушують законодавство.

Поліція має право виписати протокол і оштрафувати тих, хто проігнорував вимогу ПДР, за перший раз — 340 гривень, а якщо попастися протягом року вдруге, то можуть на півроку забрати посвідчення.


9 вересня 2019, 15:02 | Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації