Марафон освітніх квестів з медіаграмотності відбувся на Полтавщині

Марафон освітніх квестів з медіаграмотності відбувся на Полтавщині

У трьох містах Полтавської області пройшов марафон освітніх квестів з медіаграмотності. Залучили до навчання студентів з міста Гадяч, Хорол та Лубни, які протягом 5 - 6 вересня активно  навчалися розвивати критичне мислення та вміння аналізувати інформацію. Провела заходи Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» у співпраці з низкою районних бібліотек та державних і освітніх установ.

За місяць до цієї події досвідчені тренери з медіаграмотності проводили тренінги, під час яких навчалися медіа волонтери. Сьогодні вони вже самостійно навчають своїх однолітків розвитку критичного мислення. Про це говорить керівник проекту Олександр Чепур.

«Такі освітні заходи потрібні молоді. Особливо коли це – майбутні виборці і їм необхідно навчитися володіти навичками оцінки та інтерпретації передвиборчої політичної реклами та агітації задля розпізнавання неправдивих та оманливих обіцянок політиків.»

На початку квесту організатори провели інструктаж для медіа – волонтерів. Далі, пройшли самі активності. Учасники по черзі відвідували різні квест – майданчики, брали участь у діагностичному опитуванні, та виконували завдання, що допомагають навчитися розрізняти фейкові та правдиві новини, брати відповідальність за особисту медакомпетентість.

В результаті таких заходів учасники підвищують рівень критичного мислення, як інструменту медіаграмотності, формують навички аналізу медіа текстів та ціннісного аналізу, а найголовніше мають простір для нетворкінгу і згуртування.

Протягом двох останніх днів освітні квести з медіаграмотномсті пройшли у Гадячі, Лубнах та Хоролі. Всього у освітньому марафоні на початок нового року взяли участь більше 70 студентів у віці від 18 років. Фахівці проекту разом з експертним середовищем та волонтерами планують посилити роботу у сфері розвитку критичного мислення молодих виборців.

Відбуваються заходи у рамках проекту "Каталізатор критичного мислення: розвиток медіаграмотності серед молоді Полтавщини" завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID "Медійна програма в Україні", який виконується міжнародною організацією Internews та Академії Української Преси.


Автор: Олександр Чепур

10 вересня 2019, 11:30 | Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації