Легкоатлетичний матч Європа — США: Ольга Ляхова виборола срібло

Спортсменка, яка на міжнародних змаганнях представляє Полтавщину, успішно виступила на “битві континентів”.

У столиці Білорусі відбувся перший в історії легкоатлетичний матч між командами Європи та США. У рамках змагань представниці України виграли чотири нагороди: дві у стрибках у висоту, дві – у бігу та одну стрибках у довжину. Про це розповадають «Новини Полтавщини».

Ольга Ляхова, яка представляє Полтавщину, виграла срібну медаль у забігу на 800м з результатом 2 хв. 04,90 сек.

“Звичайно, хотілося виграти, але не завжди в спорті виходить так, як хочеться. Але це досвід, безцінний досвід. Але все ж рада, за нашу команду 800-метровців з Європи, ми заробили хороші бали для нашої команди. А також дуже рада, що переборола себе і спробувала фронтальний біг”, – зізналася спорсменка на своїй сторінці у соцмережі instagram.

Ляхова Ольга Олександрівна — українська легкоатлетка, бігунка на середні дистації, учасниця Олімпійських ігор 2016 року.

1-3 березня на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який відбувся в шотландському Глазго, Ольга у фіналі бігу на 800 метрів показала час 2:03,24 хвилини. Цього результату вистачило на третє місце та вона стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи з легкої атлетики.

На ІІ Європейських іграх 2019 у Мінську, Білорусь, приймала участь у новому виді програми – динамічна нова легка атлетика (DNA). У гонці переслідування разом з Яною Качур, Олексієм Поздняковим та Євгеном Гуцолом з результатом 4.25,02 виборола золото. За результатами фіналу динамічної нової легкої атлетики (DNA) здобула друге золото за турнір.