Ліс - це смітник (відео)

Ліс - це смітник

17 вересня 2019 року безумовно увійде в історію міста Кобеляки. Саме в цей день міська влада, під особистим керівництвом Олександра Копельця, почала втілювати у житті свій маразматичний план зі створення смітника прямо посеред соснового лісу, наражаючи цим на небезпеку знищення не лише сотень гектарів лісових насаджень, а й загрожуючи життю та здоров’ю сотень кобелячан. Адже в разі виникнення верхової пожежі, ліквідувати її буде практично неможливо. І вогонь може дійти аж до Дніпровського мосту. Кодова назва спецоперації,  до якої додумалися міські чиновники,  – «Ліс – це смітник».

Для початку, трішки історії. Зараз міська влада усіма силами намагається дезінформувати кобелячан, замовчуючи про справжні причини раптового прийняття маразматичного рішення. Брешуть постійно і нахабно.
Між тим, у редакції є документ, що називається офіційною відповіддю Кобеляцької місцевої прокуратури жителю міста Кобеляки  Роману Матюхову. Із повним текстом відповіді можна ознайомитися на сайті «ЕХО» пізніше...18 вересня, 12:38 | Кобеляки | Суспільство
Loading...

1. Lion2020 / 18 вересня, 14:41
Це такого напевне ще і в Україні не було!
Докерувалися!
Гарний сюжет для центральних каналів!?


Змінено 18.09.2019, 14:53
2. КАМаз / 18 вересня, 17:29
А директор Водоканала хай ще трохи похіхікає, а далі йому дорога туди де і заміснику пахана, коли той працював в райадміністрації.
3. микола козак / 19 вересня, 10:13
Повністю підтримую дії пана Філоненка , шкодцую тільки , що подібного небуло коли Ісип організовував смітник біля будинків людей .Це дійсно чиниться злочин , хочу звернути увагу , що там видно попиляні дерева , це також злочин , на який ніхто не реагує.А ще хочу звернути увагу на епізод у відео , де йде мова про мясокомбінат , який стидно так і називати , це звичайна шкуродерня , яка обросла бурянами , а продслужба очевидно їздить туди , щоб взяти на шашлики , це просто мої догадки.А взагалі проблема з бурянами в Кобеляках не менша , ніж сміття.Проїдьте по вул Дружби і подивіться , які там зарослі амброзії полинолистої.І це поряд з дорожною організацією.Та хіба йце тільки по вул Дружби?
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації