Нове встановлення пенсійного віку визнали незаконним

Нове встановлення пенсійного віку визнали незаконним

Незабаром, українським пенсіонерам можуть змінити порядок виплати пенсій. Наскільки відомо, причиною цьому послужило те, що в Конституційному суді визнали незаконним встановлення мінімального віку, який необхідний для нарахування пенсійних виплат залежно від вислуги років.

Згідно з новим законом, деякі українські пенсіонери зможуть вийти на законний відпочинок ще до 50 років. У таку категорію потрапляють працівники льотного і льотно-випробувального складу. З невеликим відривом пішли медпрацівники, співробітники освітньої сфери, працівники з соцзабезпечення, театрально-концертні та співробітники інших видовищних закладів. Дані групи зможуть вийти на пенсію до настання 55 років - пише «Акценти».

Крім того, у Верховній Раді депутати зобов'язані розглянути законопроект, який говорить про зниження пенсійного віку до 55-річного віку для жіночої частини населення, однак за умови, що їх офіційний робочий стаж становить не менше 30 років. Також, згідно з українським законодавством, раніше призначеного терміну, на пенсію можуть вийти люди, які працюють на шкідливих виробництвах, а також ті, хто втратив працездатність внаслідок роботи.

Якщо звернутися до закону про підвищення пенсійного віку на 5 років, в якому також йдеться про збільшення робочого стажу на 5 років, який необхідний для пенсійних виплат за вислугу років працівникам окремих категорій, то можна помітити, що він позбавляє українців права на соцзахист. Відповідно, даний закон суперечить принципам Конституції, а також прав і свобод людини, в слідстві чого, він був прийнятий незаконним.


8 жовтня 2019, 15:45 | Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації