Юні «колосяни» стали срібними призерами з другої спроби

2–3 листопада в Пирятині юнацький склад «Колоса» взяв участь у фінальній частині чемпіонату Полтавської області з футболу.

Нагадаємо, щоб потрапити до фінальної частини змагань вихованці Сергія Калитки в 1/4 фіналу чемпіонату Полтавської області з футболу здолали базилівський «Базиль» із загальним рахунком 7:0.

До фіналу також пройшли футболісти з Лубен, Савинців і Пирятина.

Минулого року наші юнаки також змагалися за головний трофей, але посіли лише четверту сходинку.

Згідно жеребкування, нашим юним футболістам випало грати з місцевими юнаками. Із самого початку матчу пирятинці на правах господарів захопили ініціативу та раз по раз турбували захисну ланку і голкіпера гостей. У завершальній стадії господарів підвела реалізація гольових моментів, адже вони змарнували кілька стовідсоткових моментів для взяття воріт.

«Колосяни» оговтались від натиску суперника лише на 30 хвилині гри, у свою чергу створили небезпеку біля воріт пирятинських юнаків. Це все, на що спромоглися гравці обох команд у першій половині гри.

По перерві картинка гри не змінилася. Господарі атакували, а гості захищалися. Під напористими діями пирятинців не витримали нерви в одного із захисників «Колоса», який порушив правила у своєму карному майданчику. Арбітр вказав на 11‑метрову позначку. На щастя, цього дня фарт був на стороні кобелячан. Гравець «Пирятина» з «точки» схибив, пробивши повз ворота.

Слід відзначити і впевнені дії нашого голкіпера Артема Гончара. Уже в наступній атаці господарів один із нападників вийшов віч­на­віч з Артемом, але холоднокровні дії Гончара не дали змоги відзначитися забитим голом у наших воротах.

Після такого «холодного душу» наші юні футболісти перехопили ініціативу та змістили гру на половину суперників. У одній із атак Максим Захарченко скористався грубою помилкою голкіпера господарів та на 60 хвилині відкрив рахунок гри 1:0 на нашу користь.

Не відкладаючи почату справу в «довгий ящик», уже на 65 хвилині результат став 2:0. Це Сергій Соломко забив свій черговий гол за юнацький склад «Колоса».

Закріпивши свою перевагу, вихованці Калитки дещо закрилися на своїй половині. Завдяки такій тактиці вони здобули перемогу в надскладному матчі із загальним рахунком 2:0.

Ще в одному півфіналі ФК «Лубни» в серії післяматчевих пенальті здолав «Олімпію» із Савинців з рахунком 4:3.

За підсумком півфінальних поєдинків за третє місце змагалися ФК «Пирятин» та «Олімпія» Савинці. «Олімпійці» стали бронзовими призерами, здолавши своїх суперників 1:0.

Після «малого» фіналу на поле вийшли виявляти сильнішого юнацькі склади ФК «Лубни» та кобеляцького «Колоса».

Забігаючи наперед, слід зазначити, що «Колос» на фінальну гру не міг розраховувати на одного з основних захисників, оскільки той травмувався напередодні.

Скориставшись ослабленим захистом суперника, лубенці з перших хвилин матчу почали контролювати події на футбольному полі. Уже на 5 хвилині вони відкрили рахунок. Не збавляючи обертів, юнаки з Лубен на 20 хвилині вели в рахунку — 2:0.

У одній з контратак «колосяни» могли відквитати бодай гол, але підвела реалізація.

По перерві вихованці Сергія Калитки побігли відіграватися, цим скористалися більш зіграні лубенські спортсмени. Провівши кілька разючих контратак, юнаки ФК «Лубни» забили ще двічі. Фінальний свисток зафіксував рахунок — 4:0 на користь наших суперників. Отож, «Лубни» стають чемпіонами, кобеляцький «Колос» здобуває «срібло», а «Олімпія» — «бронзу».

За юнацький «Колос» виступали: Дмитро Сіріціану, Олексій Єфіменко (Бутенки), Артем Лавріненко (Шенгури), Назар Галаган (Мідянівка), Владислав Кокудак (Сухинівка), Назар Гузеєв, Назар Ярмоленко, Єгор Рибка, Максим Захарченко, Сергій Соломко, Антон Новицький, Артемій Гончар, Олексій Терещенко, Валерій Калюжний, Ярослав Ященко та Олександр Архипенко (Кобеляки).

Анонс

У суботу, 9 листопада, на стадіоні «Колос» відбудеться фінальний матч розіграшу Суперкубка спорторганізації «Колос» з футболу між командами «Урожай» (Мідянівка) та «Локомотив» (Бутенки). Початок — о 13:00.

Автор: Роман МІЛЬКО, представник спорторганізації «Колос»

9 листопада 2019, 10:23 | Кобеляки | Спорт і здоров'я