Участь юних краєзнавців у обласній конференції (фото)

Участь юних краєзнавців у обласній конференції

19-21 листопада в  Полтаві зібралися кращі юні краєзнавці  області на 10-ту краєзнавчу конференцію учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята».  Приємно відзначити, що вихованці районної  станції юних туристів  постійно успішно представляють Кобеляччину у цьому заході. Делегація Кобеляцького району складалася з учнів опорного закладу «Кобеляцький ліцей №1»Василенко Анастасії, Явтушенко  Анни, Федоренко Вікторії та керівника гуртка «Екологічне краєзнавство»  райСЮТур Ярмоленко Оксани Олексіївни.

Цікавими були секційні засідання конференції, де учасники мали змогу продемонструвати результати своєї пошуково-дослідницької роботи. У секції географічного та екологічного краєзнавства Василенко Анастасія представила роботу «Водний туризм в Кобеляках: екстрим в стилі «греби-гребу». Явтушенко Анна виступила у секції археологічного та історичного краєзнавства з роботою «Люди доброї волі».  В секції фольклору та етнографії Федоренко Вікторія  презентувала роботу «Світлогірський рибокрай – для туристів справжній рай».

За підсумками роботи секцій учасники нагороджені грамотами Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, кращі доповідачі відзначені дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації. З делегації нашого району дипломи отримали  Василенко Анастасія та Федоренко Вікторія, а їхні роботи опублікували в збірнику кращих матеріалів конференції «Полтавщина - земля моя свята».  За вагомий особистий вклад у розвиток учнівського краєзнавства  також нагороджено грамотою Ярмоленко О.О.


Автор: Кобеляцька районна станція юних туристів

25 листопада 2019, 16:57 | Кобеляки | Культура та освіта
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації