У районних змаганнях з тенісу бутенківська команда заняла друге місце

У районних змаганнях з тенісу бутенківська команда заняла друге місце

22 листопада відбулися змагання першості району з настільного тенісу.

Слід зазначити, що востаннє бутенківські спортсмени брали участь у подібних змаганнях три роки тому. Цьому сприяли об’єктивні причини – відсутність належної матеріальної бази, інвентарю і як результат втрата інтересу до цього безумовно цікавого, динамічного виду спорту, який розвиває спритність і швидкість реакції, якості які необхідні у повсякденному житті.

Прес-служба Бутенківської ОТГ пише, що в цьому році ситуація докорінно змінилася з придбанням двох тенісних столів, ракеток. У спортивній залі знову залунав веселий стук тенісних шариків. У результаті проведеної першості школи визначилися переможці й вдалося зібрати досить рівну команду.

До складу збірної ввійшли Годиненко Андрій, Шаблій Ярослав, Філімон Інна, Хруль Оксана. Слід зазначити, що повернення видалося тріумфальним: бутенківські спортсмени продемонстрували досить непогану гру і хоч в особистому заліку жодному не вдалося піднятися на п’єдестал (найкращий результат у Годиненка Андрія – четверте місце), командою бутенківські тенісисти посіли друге місце! Отже, настільний теніс у Бутенках відроджується!


27 листопада 2019, 11:20 | Кобеляки | Спорт і здоров'я
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації