Психологічна підтримка в умовах надзвичайної ситуації

Психологічна підтримка в умовах надзвичайної ситуації

Психолог Головного управління ДСНС України у Полтавській області Ватульова Тетяна Олександрівна провела практичне заняття з особовим складом

Кобеляцького РС та 7 ДПРЧ (м. Кобеляки). 26 листопада 2019 року рятувальники Кобеляцького РС та 7 ДПРЧ прийняли участь у практичному занятті «Психосоціальна підтримка в умовах надзвичайних ситуацій». З метою вивчення основних положень Керівництва МПК , щодо надання психосоціальної підтримки, проведено низку вправ. Рятувальники дізналися корисну інформацію. Було розглянуто можливість справлятися зі складними ситуаціями та розвивати ресурсність. Наголошено на важливості впливу на Рівнях: індивідуальному, сімейному, рівні громади. В кінці заходу начальник Кобеляцького РС Гребенюк Юрій Вікторович наголосив:

– Надзвичайно важливо спілкуючись із постраждалими враховувати всі небезпечні фактори, тому ми рятувальники, як одні з перших, хто приходить на допомогу людям, навчаємося, а отримані знання неодмінно будемо використовувати у своїй подальшій діяльності.


29 листопада 2019, 14:58 | Кобеляки | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації