У 2019 році Україна зібрала рекордний урожай, але Полтавщина у ТОП не потрапила

У 2019 році Україна зібрала рекордний урожай, але Полтавщина у ТОП не потрапила

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов назвав області з найвищими показниками родючості зернових та зернобобових культур.

За даними Милованова, найбільшу врожайність мали сільськогосподарські угіддя на Черкащині. Там з одного гектару землі отримували в середньому 70,5 центнера (7,05 тонни) врожаю.

Близько 70 центнерів врожаю з гектара сільгоспугідь у 2019 році збирали на Вінниччині. До топ-5 найбільш родючих областей України також увійшли Хмельницька (69,2 центнера з гектара), Сумська (65,2 центнера з гектара) та Київська (63,1 центнера з гектара).

Водночас Милованов зазначив, що додана вартість, яку з одного гектару землі збирають в Україні, вдвічі менше, аніж аналогічний показник у Польщі.

Зазначимо, що за даними Мінекономіки у 2019 році українські аграрії зібрали рекордні 74,3 мільйона тонн врожаю.

Нагадаємо, що цьогорічний урожай зернових у Національному банку України оцінили на рівні 80 мільйонів тонн. Також там вважають, що високий врожай це новий фундаментальний фактор, який впливатиме на курс валют в Україні. Після запровадження ринку землі цей урожай може зростати ще більше.


Автор: Ярослав Вінокуров, «Громадське.TV»

2 грудня 2019, 12:14 | Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації