Відкрито всі дозволи на зняття й перенесення родючого шару ґрунту, - Олексій Гончарук

Відкрито всі дозволи на зняття й перенесення родючого шару ґрунту, - Олексій Гончарук

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) почала оприлюднювати всі рішення щодо надання дозволів на зняття та перенесення ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту).

Інформація оновлюватиметься завдяки синхронізації з даними системи електронного документообігу Держгеокадастру – https://land.gov.ua/permit/

«Це дозволить здійснювати ефективний громадський контроль, а також гарантує доступність та публічність рішень, які ухвалює Держгеокадастр», - прокоментував чергове рішення Держгеокадастру щодо відкритих даних Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Зокрема, у відкритому доступі буде інформація про територіальний орган Держгеокадастру, до якого надійшло клопотання про надання дозволу на зняття та перенесення родючого шару ґрунту, його дату та реєстраційний номер, дату реєстрації дозволу та інформацію про те, кому його надано, кадастровий номер земельної ділянки. Окрім цього, у відкритому доступі надається дата реєстрації відмови/анулювання дозволу на зняття та перенесення родючого шару ґрунту, їх реєстраційний номер та строк дії.


Автор: Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України

18 грудня 2019, 16:50 | Полтавщина | Політика
1. Fed654Frumos / 19 грудня 2019, 20:11
Все по плану,зняв родючий шар ґрунту і в Германію.Здається вже ми це проходили.Тільки цього разу більше всього пункт призначення буде інший,десь в районі Голландських висот.
2. микола козак / 20 грудня 2019, 09:29
Ідіотизм прогресує .
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації