Півроку

Півроку

У вівторок ми відправимо в друк останній у 2019‑му році номер газети «ЕХО». І годилося б влаштувати з цього приводу невеличку редакційну вечірку, такий собі корпоратив. Але не влаштуємо. Почекаємо хоча б день. Адже у вівторок минає півроку з того дня, як з нами немає Сергія. І якщо ми того дня і підніматимемо чарку, то не чокатимемося.

Якось навіть не віриться, що минуло вже півроку з того страшного дня, коли вранці ми про все дізналися. Коли їхали із Сашком Діденком на місце події, то хоча й не мали чіткої перевіреної кілька разів інформації, але розуміли, що загинув саме він. Адже там, у тому злощасному місці, літав лише Сергій. Їхали, матюкалися і, напевне, десь в глибині душі сподівалися, що то не він. Знали, що обоє, пілот і пасажир, «на смерть». Але сподівалися на помилку.

Але..., то був він. Він і Рома. Теж молодий, теж красивий, теж світлий. Зараз уже минуло півроку. Життя продовжується. Продовжується і політ «ЕХО». Ніхто не втік, ніхто не запанікував. Усі на місці, усі працюють. Напевне, так і повинно бути у вдалому проекті, у ефективному бізнесі, що навіть у разі відмови якогось основного механізму, навіть у разі втрати серця і двигуна, процес буде продовжуватися. І він продовжується. Напевне, він би міг гордитися тим, що створене ним живе і працює.

«ЕХО» живе і працює. Але без Сергія. І нам залишається лише згадувати, як умів він «нудити», як прискіпувався до дрібниць і як умів влаштовувати приємні сюрпризи. І зараз розуміємо, як від нього багато залежало.

Такою є проза життя і смерті. Усі ми рано чи пізно покинемо цей світ. І він, світ, від цього кардинально не зміниться. Змінюється лише наше, тих, хто залишився, відчуття цього світу. І залишається пам'ять. Пам’ять людська теж дуже суб’єктивна штука. Дуже часто люди пам’ятають і шанують тих, хто на це, по великому рахунку, і не надто заслуговує.

Сергій заслуговує. Адже він є людиною, яка створила «ЕХО». І більше таких не буде.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО

27 грудня 2019, 09:00 | Кобеляки | Редакційна
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації