Сьогодні з упевненістю можна стверджувати, що технологічний прогрес дістався практично в усі найвіддаленіші місця нашої країни. Взяти для прикладу хоча б соціальні мережі. За останні кілька років мільйони українців стали активними користувачами Фейсбуку чи месенджерів на зразок Вайбера. Звичайно, що на це вплинула політика держави стосовно блокування російських пошукових систем та соцмереж. Та слід врахувати й той факт, що за цей період часу значно доступнішим став Інтернет. У першу чергу в цьому заслуга мобільних операторів, які спершу почали використовувати третє покоління технології мобільного зв'язку, а згодом — четверте. Узагалі, мобільний зв’язок став значно доступніший, а разом і з ним і всесвітня мережа.
Ноутбук у кожен дім
Люди почали активно використовувати смартфони і комп’ютери. Прості стільникові телефони вони змінили на гаджети з оперативною пам’яттю, процесором і операційною системою. А щодо комп’ютерів, то попит зріс не на стаціонарні електронно-обчислювальні машини, а на ноутбуки.
Цьому є досить логічне пояснення: можуть певний період часу працювати автономно, використовують бездротову локальну мережу, легко транспортуються, зручні й компактні. У невеликому "футлярі" вмонтований екран, системний блок, клавіатура, динаміки, мишка (тач пад). Крім того, на ноутбуки встановлюються додатки месенджери, що дозволять за допомогою всесвітньої мережі спілкуватися з усім світом. Тому ноутбук можна побачити і в шкільній аудиторії, і в менеджера офісу, і в хлібороба, який перебуває на заслуженому відпочинку.
Заливають клавіатуру і ламають екран
Та практика показує, що саме ноутбуки, на відміну від персональних комп’ютерів, найчастіше виходять із ладу. І це аж ніяк не пов’язано з їх комплектацією. У 99 відсотках випадків причиною являється людський фактор. А починається саме цікаве якраз ось тут.
У більшості випадків користувачів розливають на клавіатуру рідину (чай, сік, пиво, вода) або ламають екран. Із першою проблемою все зрозуміло. Що ж до екрану, то власники ноутбуків банально забувають, що екран дуже крихкий елемент. Адже складається він із двох гнучких листів, між якими залитий спеціальний розчин. Ця конструкція називається матриця. Екран і є практично головною та коштовною деталлю ноутбука. Хоча спеціалісти, при наявності, можуть замінити цю деталь. Потрібно лише її замовити в компанії LCD Screen, що спеціалізується на оптовій і роздрібній торгівлі запасних частин для ремонту мобільної комп'ютерної техніки.
Так ось, причиною поломки матриці є необережне закриття ноутбука, коли на клавіатурі залишаються деталі, що псують екран. Полагодити частково матрицю неможливо, її необхідно замовляти повністю.
Та не варто хвилюватися, через тріснутий екран, так як фахівці компанії LCD Screen запевняють, що в ноутбуці можна полагодити все, навіть матрицю.