Гадяцький дитячий будинок реорганізують до 1 вересня 2020 року

Гадяцький дитячий будинок реорганізують до 1 вересня 2020 року

До нового навчального року всіх дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються в Гадяцькому дитячому будинку, мають влаштувати в сім’ї. Про це на апаратній нараді в Полтавській облдержадміністрації повідомила директор Департаменту освіти і науки ОДА Олена Харченко.

Гадяцький дитячий будинок Полтавської обласної ради функціонує з 1996 року. Займає територію більше 2 гектарів, де розташований двоповерховий головний корпус, ігрові, спортивні майданчики, господарські приміщення. Життєдіяльність закладу забезпечують 57 працівників.

Водночас кожного року кількість дітей у дитбудинку зменшується. Якщо у 2016-2017 роках там було 38 вихованців, то нині – 16 дітей із Полтави, Гадяча, Гребінківського, Кобеляцького, Глобинського, Решетилівського та Оржицького районів. За рік із дитячого будинку відраховано 7 дітей. Із них 2 повернуто батькам, 4 – на навчання в інші заклади,1 – влаштовано на виховання до дитячого будинку сімейного типу.

«Всі діти перебувають на повному державному забезпеченні, мають необхідні умови для виховання, а навчаються в Гадяцькій спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 імені Виговського на підставі угоди, – повідомила Олена Харченко. – Ми проаналізували контингент вихованців: це 4 дітей-сиріт та 12 дітей шкільного віку, позбавлених батьківського піклування. Крім того, у дитбудинку перебуває дві родинні групи (дві сестри та три брати). Троє вихованців закінчать навчання в 2020 році, ще 5 – наступного».

Із метою зміни системи інституційного догляду та виховання дітей на таку, що забезпечуватиме виховання дитини в сім’ї, Департаментом освіти і науки ОДА направлено лист голові Полтавської облдержадміністрації з проханням доручити службі у справах дітей облдержадміністрації організувати роботу щодо влаштування вихованців Гадяцького дитячого будинку в сім’ї.

У разі якнайшвидшого влаштування дітей у сім’ї та відсутності нових вихованців у закладі питання щодо припинення діяльності Гадяцького дитячого будинку або його реорганізації стане можливим до 1 вересня 2020 року.


Автор: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації