Представилений новий голова Машівського району

Представилений новий голова Машівського району

Заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Катерина Рижеченко представила голову Машівської районної державної адміністрації Андрія Карацюпу.

Він призначений на посаду розпорядженням Президента України №76/2020-рп від 30 січня 2020 року.

 

Біографічна довідка

Андрій Карацюпа народився 2 червня 1978 року в Полтаві. Має вищу освіту, закінчив Полтавський державний педагогічний університет імені В.Г. Короленка (педагогіка і методика середньої освіти, фізична культура, методика спортивно-масової роботи), Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (державне управління, магістр державного управління).

Трудову діяльність починав керівником гуртків районної станції юних туристів-краєзнавців у Машівці. У 2000 році став заступником директора з виховної роботи Новотагамлицького НВК, із 2003 року – директор того ж навчально-виховного комплексу.

Із 2005 по 2014 роки – головний спеціаліст відділу організаційної і кадрової роботи, головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи , заступник керівника апарату – начальник відділу організаційно-кадрової роботи, керівник апарату Машівської районної державної адміністрації.

Був депутатом Машівської районної ради (2010-2015 роки).

У 2015 році став сільським головою Новотагамлицької сільської ради, а з 2018 – виконувач обов’язків старости у селах Новий Тагамлик, Вільне, Огуївка, Козельщина до обрання на перших виборах старости.


7 лютого, 12:14 | Машівка | Політика
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації