У Шишацькій РДА представили нового голову

У Шишацькій РДА представили нового голову

Перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін представив голову Шишацької райдержадміністрації Сергія Скорохода.

Він зачитав Розпорядження Президента України Володимира Зеленського від 30.01.2020 року №78/2020.

Зокрема, привітав керівника району з призначенням, виступив з напутнім словом, висловивши надію, що досвід роботи на державній службі  та аграрного сектору допоможуть реалізувати і втілити в життя державну політики  реформ на благо Шишаччини та Полтавщини.

Сергій Скороход пообіцяв докласти усіх зусиль задля  втілення в життя планів щодо реалізації Програми економічного та соціального розвитку району та реформ в рамках децентралізації влади.

Керівник органу виконавчої влади поділився своїми першочерговими планами в межах виконання посадових обов’язків. Пріоритетом у роботі визначив підтримку і соціальний захист вразливої категорії населення: сімей з дітьми, учасників АТО та їх родин, осіб з інвалідністю, людей похилого віку.

Окрім цього, з метою збереження цінних природних комплексів та екологічного середовища, розширення природно-заповідних територій голова райдержадміністрації планує працювати над  присвоєнням статусу природних заповідників  землям перспективним для заповідання.

Довідка: Секргій Скороход народився 30 квітня 1963 року в селі Жаріково Прикордонного району Приморського краю, Росія.  В 1986 році закінчив Полтавський педагогічний інститут імені В.Г. Короленка. Вчитель хімії та біології.  У 2010 році закінчив Харківський регіональний інститут  державного управління  при президентові України, державне управління, магістр державного управління. 9 років пропрацював на державній службі.  

Свою трудову діяльність починав учнем електрослюсаря на Яреськівському цукровому заводі. Працював учителем біології і хімії Ковердинобалківської восьмирічної школи с. Ковердина Балка Шишацького району Полтавської області. З 1989 року – заступник директора з навчально-виховної роботи Яреськівської середньої школи. З 2000 року старший держінспектор- начальник Шишацької держрайїнспекції. З 2007 року – завідувач Гадяцьким сектором навколишнього природного середовища. З 20013 року і по нині – начальник служби охорони праці, пожежної безпеки та охорони навколишнього середовища  ТОВ АФ «ім.Довженка», Шишацького району Полтавської області.


Автор: прес-служба Полтавської ОДА

10 лютого, 18:50 | Шишаки | Політика
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації