Справу стосовно Геннадія Кернеса поновили і передали в Полтавський суд

Справу стосовно Геннадія Кернеса поновили і передали в Полтавський суд

Київський районний суд м. Полтави повідомляє, що 13 лютого 2020 року, після апеляційного перегляду, з Полтавського апеляційного суду на адресу Київського районного суду м. Полтави надійшло кримінальне провадження № 638/4399/15-к по обвинуваченню мера міста Харкова Кернеса Геннадія Адольфовича та його охоронців – Блинника Віталія Дмитровича та Сміцького Євгена Миколайовича.

Ухвалою колегії суддів Полтавського апеляційного суду від 31 січня 2020 року скасовано ухвалу  Київського районного суду м. Полтава від 10 серпня 2018 року про закриття кримінального провадження у зв’язку з відмовою сторони обвинувачення від підтримання обвинувачення у справі, а справу № 638/4399/15-к по обвинуваченню Кернеса Геннадія Адольфовича, Блинника Віталія Дмитровича та Сміцького Євгена Миколайовича повернуто на новий судовий розгляд до суду першої інстанції.

Відповідно до автоматизованої комп’ютерної програми «Д3» кримінальне провадження по обвинуваченню Кернеса Геннадія Адольфовича, Блинника Віталія Дмитровича та Сміцького Євгена Миколайовича розподілено на суддю Шияна Володимира Миколайовича та буде призначено до розгляду відповідно до вимог чинного законодавства.

Нагадаємо, що 2 березня 2015 року Кернесу Геннадію Адольфовичу повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених частиною другою та третьою статті 27, частиною другою статті 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), частиною другою та третьою статті 27, частиною другою статті 127 (катування), частиною другою та третьою статті 27, частиною першою статті 129 (погроза вбивством) Кримінального кодексу і про завершення досудового розслідування.

26 березня 2015 року Генеральна прокуратура передала в суд обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо Кернеса та двох його охоронців.

2 квітня 2015 року ВССУ оголосив резолютивну частину ухвали про перенесення розгляду справи Кернеса Г.А. з Дзержинського райсуду Харкова до Київського районного суду м. Полтави.

Кримінальне провадження за обвинуваченням Кернеса Г.А., Сміцького Є.М., Блинника В.Д. перебувало на розгляді Київського районного суду м. Полтави з 15.04.2015 по 10.08.2018 рік.


14 лютого, 12:21 | Полтава | Кримінал
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації