Вхід | Реєстрація

Зі стипендіями проблем немає

Стипендіальний фонд повністю наповнений і проблем щодо виплати стипендій полтавським студентам немає. На цьому сьогодні під час прес-конференції в інформагентстві «Новини України» наголосила заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Надія Мякушко..
За її словами, державні вищі навчальні заклади по цьому питанню перевірялися і тому можна з впевненістю констатувати, що зі стипендіями все гаразд.
— Стипендіального фонду у державних вищих навчальних закладах цілком достатньо. Стипендії виплачуються вчасно і у повному обсязі. Звичайно, що і студенти, і викладачі — люди, тому цілком можливі якісь непорозуміння у їхніх відносинах, — зазначила Надія Мякушко.


Автор: Сергій ДЗЕХ, www.poltava.pl.ua


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтава | Фінанси
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації