Голова РДА призначив першого заступника

Голова РДА призначив першого заступника

Більш ніж через місяць після свого представлення Дмитро Сироватка визначився з помічником.

Розпорядженням голови Кобеляцької районної державної адміністрації від 20 березня №16‑с на посаду першого заступника призначений Юрій Кропивка.

Згідно біографічної довідки, вказаної на сайті РДА, Юрій Іванович Кропивка народився 13 лютого 1975 року в Полтаві. Громадянин України. Освіта вища, у 2002‑му закінчив Полтавську державну аграрну академію за спеціальністю «Механізація сільського господарства», здобув кваліфікацію інженера-механіка.

Із 1995 року працював спеціалістом І категорії, головним спеціалістом організаційного відділу, головою комітету з фізкультури та спорту, заступником голови райвиконкому-начальником управління з питань архітектури, будівництва та комунального господарства виконавчого комітету Октябрської районної у місті Полтава ради Полтавської області, майстром з водіння автомобіля, помічником директора з АГЧ професійно-технічного училища №17, заступником голови Октябрської районної у місті Полтава ради, заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів виконавчого комітету Полтавської міської ради, начальником комунального підприємства «Полтавська міська шляхово‑експлуатаційна дільниця» Полтавської міської ради, заступником директора з експлуатації ТОВ «ДБК КВАНТ». Позапартійний.

Відповідно до декларації, яку Юрій Кропивка подав як кандидат, він мешкає разом з дружиною, сином та донькою. Дружина посадовця має в Полтаві квартиру 36,9 квадрата, є власником громадського будинку на 57,9 квадрата, орендує в обласному центрі земельні ділянки 39 та 4633 квадрати.

Філія «Полтавагазвидобування» виплатила декларанту гонорарів та інших виплат згідно з цивільно-правовим правочинами на суму 80 682 гривні, у товаристві «ДБК КВАНТ», як на основному місці роботи, Кропивка отримав у якості заробітної плати 19 331 гривню. Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю дружини склав 304 756 гривень.

Транспортних засобів Юрій Кропивка не задекларував.

Як повідомив кореспондентам тижневика голова РДА Дмитро Сироватка, заступник Володимир Катишков поки що продовжить працювати на своїй посаді. Якщо Катишкова звільнятимуть, то не для того, аби на його місце призначити іншу людину, а щоб оптимізувати штат працівників.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»

23 березня, 15:10 | Кобеляки | Політика


1. Fuks / 23 березня, 18:24
Оце вже накерують,обидва з Полтави,це скіки бабла треба щоб тіло сюди довезти.А взагалі нафіг ці РеДеА..вони ж нічо не рішають,лиш зарплата,стаж і ранг чиновникам...А Китай коровірус переміг уже!
2. Ltava / 23 березня, 19:15
Харків у Полтаву , Полтава в Кобеляки ))) Так до Жуків і до т.....)))
3. микола козак / 24 березня, 08:36
З біографії спеціаліст в усих галузях , на жодній посаді довго не затримувався.Тепер в Кобеляках потрібно надавати квартиру , машину , жінка-бізнесменка продаватиме гречку по 50 грн .Тепер ростиме бюджет району за рахунок зарплати чиновника.
4. Ltava / 24 березня, 08:50
Начальником комунального підприємства «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Полтавської міської ради, заступником директора з експлуатації ТОВ «ДБК КВАНТ».Посилання на poltava.to/

Змінено 24.03.2020, 13:20
5. Lion2020 / 24 березня, 09:39
"Слушай друг, у тебе хорошие глаза, сразу видно, что ты хороший человек! (к/ф Мимино)
6. alist / 24 березня, 13:08
Нагадує царські часи, коли вірним людям давали на прокорм "несколько деревенек с холопами". Так і тут, дали полтавським помічникам Зеслуг і Зепана можливість урвати і кусок свого пирога.

2.Fuks
«Оце вже накерують,обидва з Полтави,це скіки бабла треба щоб тіло сюди довезти.»

Для чого довозити - карантин і віддалена робота! Тобто сиди в квартирі в Полтаві і получай бабло. Тим більше і отмазка є - автобуси відмінили, а власного авто "немає".
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації