Понад 4,5 млрд. грн. податків надійшло до бюджетів усіх рівнів від платників Полтавщини

Понад 4,5 млрд. грн. податків надійшло до бюджетів усіх рівнів від платників Полтавщини

За інформацією Головного управління ДПС у Полтавській області, впродовж січня-лютого 2020 року до бюджетів усіх рівнів по ГУ ДПС у Полтавській області мобілізовано платежів в сумі 4 млрд. 521,2 млн. гривень.

До державного бюджету зібрано платежів в сумі 2 млрд. 662,5 млн. грн., в т.ч. до загального фонду державного бюджету збір склав 2 млрд. 660 млн. гривень. Надходження в розрізі основних бюджетоформуючих податків загального фонду державного бюджету забезпечені в обсязі: по податку на прибуток - 219 млн. грн., ПДВ – 761,2 млн. грн., рентній платі за користування надрами – 1 млрд. 188,8 млн. грн., податку та збору на доходи фізичних осіб – 448 млн. грн, в тому числі по військовому збору – 83,7 млн. грн., екологічному податку – 32,2 млн. гривень.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року приріст надходжень до загального фонду державного бюджету забезпечено по податку на додану вартість – на 14,7%, податку на доходи фізичних осіб – на 3,1%, екологічному податку – на 33,4 відсотки.


Автор: Головне управління ДПС у Полтавській області

25 березня, 16:00 | Полтавщина | Фінанси
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації