Комедія маскового режиму (відео)

Комедія маскового режиму

На останній сесії Кобеляцької міськради міський голова Олександр Копелець вчергове довів, що самостійно розпоряджається бюджетом Кобеляк.

Він не зважає на вимоги і пропозиції депутатів, «протягує» не сесії потрібні йому питання та ні за яких умов не відмовиться від премії у 150 відсотків.


16 квітня, 15:15 | Кобеляки | Політика


1. Ltava / 16 квітня, 19:21
Потрібно запитувати не тільки про ціну і якість "масок " а і проте чому не місцеві підприємства заробляють на місцевому бюджеті? ні на тротуарах, ні на масках , ні на чому !!!
2. Poltava / 16 квітня, 20:25
І так зрозуміло, з нашими підприємцями боїться варити , бо десь комусь хтось скаже і піде "слава", зрозуміло про що. А так хоч питай в нього , хоч не питай все рівно щось придумає, або дурня включе. По ньому все видно.
3. Ltava / 16 квітня, 20:50
2.Poltava
« або дурня включе. »


Він його не відключає !!! Дивно що його штатні смоктуни не кинулися на його захист )))
4. КАМаз / 16 квітня, 21:11
Та підождіть, зараз козачок накинеться на нас, пахана захищати.
5. 555 / 17 квітня, 02:32
Комедіант тай годі))))
6. Fuks / 17 квітня, 05:12
Назва відео не правильна. Треба *спільне засідання парткому і правління колгоспу ім. Кірова від 16.04.80р.* Помилка суттєва. Бо стиль і методи роботи мера не помінялись.А взагалі то не смішно.Хто нами править? Наглість,тупість,цинізм і егоїзм.Чи я не прав.А депутати які послушні,а як рубашки рвали???
7. Ltava / 17 квітня, 06:14
6.Fuks
« Наглість,тупість,цинізм і егоїзм»


Добавити на жаль нічого(((
8. Fuks / 17 квітня, 07:37
В мене питання.Ну як можна не дати коштів на туберкулін,інсулін?Це ж для кобелячан.Хоча б каністру внтисептику в лікарню дав..Так ні.Там нема відкату і вмгоди.І ви після цього будите говорить що в нас класний мер?Ганьба.
9. микола козак / 17 квітня, 08:47
4.КАМаз
«Та підождіть, зараз козачок накинеться на нас, пахана захищати.
»

Хотів тобі дати відповідь , але адмін видалить .Кісіль у тебе і в голові.Виступають звичайно претенденти .Шевченко вже накерувала районом. А після карантину зберіться і поможіть Матюхову прибрати буряни , які він розвів в районі нафтопроводу , попахав , доки інтернат купував капусту і тепер лишив хащі з буряну.
10. Fuks / 17 квітня, 08:56
А ось і заслРаний козачок появився.Ну давай восхваляй його велічество,бо жалованія не заплатить.Вони злопамятні кажуть в миру..
11. КАМаз / 17 квітня, 09:08
10.Fuks
«Вони злопамятні кажуть в миру..»
Та да цей пахан такий, там як злобу затаїть то хана. Так що козачок оч...є.))))
12. Matyuhov Roman / 17 квітня, 09:44
9.микола козак
«Хотів тобі дати відповідь , але адмін видалить .Кісіль у тебе і в голові.Виступають звичайно претенденти .Шевченко вже накерувала районом. А після карантину зберіться і поможіть Матюхову прибрати буряни , які він розвів в районі нафтопроводу , попахав , доки інтернат купував капусту і тепер лишив хащі з буряну»

Перш ніж щось написати, Козачок, дізнайся в свого Копельця кому належить та земля. А на рахунок нафтопроводу, так твій Копелець складував на ньому сміття, що прямо заборонено законом. А тепер можеш прогинатись дальше. Не обридло різну блювоту писати? Ти мабуть і є головним редактором «кракаділа» від Копельця. Я здогадуюсь хто ти. Толіком зовуть
13. Matyuhov Roman / 17 квітня, 09:47
Тільки не знаю за які такі тобі форму козацьку дали. Ти не козак,а лизак))))))
14. микола козак / 17 квітня, 09:51
Вам камаз потрібно негайно звернутись до лікарні , бо це у вас затаїлась злоба і ви крім пахан , іншого слова незнаєте.Ну прогнав вас Копилець , то підіть до нього і прямо в очі розкажіть , що він пахан ,якщо є здоровя , то в пику його , а так для чого виносити ваше особисте на люди.Ви гірше якоїсь баби з базару , теліпаєте язиком безтолку.
15. микола козак / 17 квітня, 09:56
Відносно того , що на відео , то троє національних героїв ведуть себе нестримано , їм подай те , що вони бажають , решта мовчать .Слід відмітити , що за цих всих депутатів ніхто не голосував , їх висували якісь міфічні партії і саме тому така якість їх роботи.
16. Poltava / 17 квітня, 10:01
14.микола козак
«Вам камаз потрібно негайно звернутись до лікарні , бо це у вас затаїлась злоба і ви крім пахан , іншого слова незнаєте.Ну прогнав вас Копилець , то підіть до нього і прямо в очі розкажіть , що він пахан ,якщо є здоровя , то в пику його , а так для чого виносити ваше особисте на люди.Ви гірше якоїсь баби з базару , теліпаєте язиком безтолку. »

Знову вилизуєш))))))
17. Poltava / 17 квітня, 10:02
Ти козаче краще напиши чому решта нормальних працівників покинула сашка
18. микола козак / 17 квітня, 10:14
17.Poltava
«Ти козаче краще напиши чому решта нормальних працівників покинула сашка
0      0
»

Я б з радістю тобі розповів , але в міській раді я небув уже років пять - шість , коротше при Копильцеві небув жодного разу , мені там просто нічого робити і незнаю , хто там працював , хто покинув Сашка.Чув тільки , що Кісіль не працює , чому толком незнаю , але знаючи Кісіля , то він не уступить Копильцеві ,в тому розумінні , що ви тут пишите , можливо тому і не помирились. За решту просто незнаю
19. Ltava / 17 квітня, 10:16
Просте запитання до Миколи Козака - Чому усі роботи ВИСОКО КОРУПЦІЙНІ фінансуються в першу чергу і замовляються у пришлий підприємців?
20. Poltava / 17 квітня, 10:44
19.Ltava
«Просте запитання до Миколи Козака - Чому усі роботи ВИСОКО КОРУПЦІЙНІ фінансуються в першу чергу і замовляються у пришлий підприємців? »

Та він не скаже, бо саньок не дозволя
21. Ltava / 17 квітня, 11:57
20.Poltava
«Та він не скаже»


А якщо в тиски ?:)))
22. микола козак / 17 квітня, 12:17
13.Matyuhov Roman
«. Ти не козак,а лизак))))))»

Ну лизак більше підходить тобі.Ти так рвешся в керівники , що чуть не плакав принародно , що Копелець тебе туди тормозив.А буряни таки поїдь та хоч скоси , чи найми трактор , нехай здискує , бо ти розвів там хащі , лисиці нори порили.А нащот щось поцупити , то в тебе не менша пристрасть ніж у Копельця , через що ти так рвешся у владу.
23. микола козак / 17 квітня, 12:18
21.Ltava
«А якщо в тиски ?:)))
»

А краще тобі в мізки.
24. КАМаз / 17 квітня, 13:49
16.Poltava
«Знову вилизуєш))))))»

НУ робота в чоловіка така, що поробиш)))))
25. КАМаз / 17 квітня, 14:00
А ще найшов відео як цей кон..ий пахан принижує своїх працівників з 5.25хв (три класи образованія). Сволота одним словом. Тебе козачок мабуть покруче там склоняють як щось тут не так ригнеш)))
26. КАМаз / 17 квітня, 14:00
27. микола козак / 17 квітня, 14:55
25.КАМаз
«Тебе козачок мабуть покруче там склоняють як щось тут не так ригнеш)))
»

Чи до тебе зовсім не доодить ,чи ти зовсім без сірої речовини ,( це якраз схоже на Кісіля ) , я до Копельця не маю жодного відношення.Вгамуйся і сходи таки до психіатра.
28. микола козак / 17 квітня, 15:01
12.Matyuhov Roman
« А на рахунок нафтопроводу, так твій Копелець складував на ньому сміття, що прямо заборонено законом. А тепер можеш прогинатись дальше. Не обридло різну»

Та земля , що ти на ній ростив капусту , відноситься до захисної зони нафтопроводу , ти її використовував , завів бурян -хащі і покинув , бо виїздив собі депутатство.А Копилець не мій , а смітник там зробив Ісип з Галушкою в той час , коли ти був у Ісипа депутатом.
29. КАМаз / 17 квітня, 15:05
27.микола козак
«я до Копельця не маю жодного»

Козачок ти анекдот знаєш "кажіть і ви", оце про тебе!) Вилизуй далі о...ко пахану, відробляй свої серебреники, це вже всі тут зрозуміли)))
30. orakul / 17 квітня, 15:25
8.Fuks
«В мене питання.Ну як можна не дати коштів на туберкулін,інсулін?»

Дуже просто - кошти на це виділяються з держбюджету. Чого Копелець повинен фінансувати те що вже профінансовано і хтось його вкрав. Як варіант, він може надати допомогу на ліки конкретним хворим. І це буде правильно. А в рішенні на видачу допомоги ще й написати, в звязку з тим що держава похерела свої обовязки і поклала на народ, надади Петрову скажімо 1000 грн на придбання інсуліну А при закладенні коштів на ці потреби треба подивитися як головуватимуть депутати - борці за права людей, а по хвакту майбутні кандидати в мери, як правильно написав тут Козак. Гарантую, що якщо Копелець винесе на сесію питання про виділення коштів на надання допомоги нужденним мирянам на придбання ними ліків в звязку з ухилянням держави від виконная своїх обовязків по захисту конституційни прав громадян, зокрема, не медичну допомогу, кумедія на сесії буде ща більша.
31. Fuks / 17 квітня, 16:37
А звідки ти вумний оракул знаєш шо їх хтосьакрев ті кошти.навіть якщо хтось вкрав а лікарня звернулась до паханату то можна й виділити кошти.А індивідуально у пахана просити то марна справа.Депутати проголосують якщо пахан дозволить.
32. микола козак / 17 квітня, 18:12
31.Fuks
«. Fuks / сьогодні, 16:37»

У тебе і камаза депресивно-маніакальний синдром.Вам обовязково потрібно звернутись до психіатра , якщо вас відлучили від крадіжки , значить тепер краде тільки Копилець , бо ви не втесались.Тут і дурному зрозуміло , що незмінні депутати династія Шкарбанів , Матюхов , стоять в черзі на місце міського голови і тому в кожному номері цієї газетьонки буде вилито тонни грязі на Копельця, Хвалити його тут ніхто не буде , що він там кладовище огородив , а зять Матюхова вже днями розбирав той паркан , що робить освітлення на Полтавській , якого там ніколи не було і т.д. Є у вас факти , що Копилець ворує , письмову заяву в поліцію , СБУ , прокуратуру , виложіть тут факти , інакше це пуста болтовня , яка цікава тільки дурням .
33. микола козак / 17 квітня, 18:21
19.Ltava
« Чому усі роботи ВИСОКО КОРУПЦІЙНІ »

Всі роботи , за які проводиться оплата грошима , несуть в собі складову корупції , якої в більшості випадків може і не бути.От коли суддям кабінет міністрів встановлював зарплати по 300-600тис грн , мотивуючи тим , щоб не брали взяток , то як на твою думку , тут була корупційна складова? Зараз судді бунтують , що не проживуть на 47 тис грн ,як бути , іти на корупцію і платити знову по 600 тис ?
34. Ltava / 17 квітня, 18:31
32.микола козак
« династія Шкарбанів , Матюхов »


ААА !!! Он воно що вас турбує !!! Династії родин із вищою освітою та з мозгами в голові !!! Да , це для таких як ви трагедія((( Інтелігенція не достріляна голову підіймає ((
35. микола козак / 17 квітня, 18:41
34.Ltava
«Інтелігенція не достріляна голову підіймає (»

Це ти про себе?
36. Ltava / 17 квітня, 19:02
35.микола козак
«Це ти про себе?
»


та куди мені з мужицькою мордою у ваші чупечі ряди ((( До слова - знаєш про що було сказано?))
37. orakul / 17 квітня, 19:17
31.Fuks
«А звідки ти вумний оракул знаєш шо їх хтосьакрев »

Та ні звідкіля я не знаю. Я припустив, точно так, як ви припускаєте, що Копелець щось вкрав. Різниця в тім, що Копелець щось робить, а ті тільки рехформують та знищують.
31.Fuks
«а лікарня звернулась до паханату то можна й виділити кошти.»

Можна й виділити, а можна й не виділяти, про що я й написав. Краще виділяти адресно, кому потрібно, що я і запропонував. І ти не правий, що Копелець нікому не надає допомогу. Наведи справки. Я особисто не одного знаю хто її отримував.
38. Fuks / 17 квітня, 20:34
Мені ваш Копелець і в ..й не торохтить.З ним дякувати Богу ніколи не працював і дай Бог не збираюсь.Просто знаю багатьох людей яким він долю поламав за час своєї діяльності.Дехто і в могилі лежить від його дій.А ще скажіть в якому сільському районі зробили мусорку в лісі,в якій громаді приватний фк фінансуються на міліон з бюджету.А бюджет всього 10млн.,ще назвіть де в бідній громаді гепают гроші на мавп і голубів,а світло в місті горить лиш 3 години,де на медицину нікопійки недають,мовчу за дитсадки з школами.І т.д .Так що оракули з козаками пойтє оди.хоча часи ж інколи міняються і відповідальність прийде.
39. Fuks / 17 квітня, 20:44
І ще оракул з козаками кажете що мер щось робить.Так щось робить.Ще б не робив за зарплату якасклада особисто його 5 процентів від бюджету. Мабуть таки нормально?
40. Fed654Frumos / 17 квітня, 21:37
Адресна допомога? Зашибісь.Копилець вирішує кому вона найнужніша?Або ж усім,або ж нікому. Бо це поле не пахане для корупції.Може б він допоміг його бухгалтерші з Кірового,яка продала свої паї,щоб закрити кредити,які Сан Санич набрав,підставивши її.

Змінено 17.04.2020, 21:39
41. КАМаз / 17 квітня, 22:00
40.Fed654Frumos
« допоміг його бухгалтерші з Кірового,яка продала свої паї,щоб закрити кредити,які Сан Санич набрав,підставивши її.»

Та й Василенко в могилі лежить із-за цього пі...ра((
42. Matyuhov Roman / 17 квітня, 22:16
32.микола козак
«У тебе і камаза депресивно-маніакальний синдром.Вам обовязково потрібно звернутись до психіатра , якщо вас відлучили від крадіжки , значить тепер краде тільки Копилець , бо ви не втесались.Тут і дурному зрозуміло , що незмінні депутати династія Шкарбанів , Матюхов , стоять в черзі на місце міського голови і тому в кожному номері цієї газетьонки буде вилито тонни грязі на Копельця, Хвалити його тут ніхто не буде , що він там кладовище огородив , а зять Матюхова вже днями розбирав той паркан , що робить освітлення на Полтавській , якого там ніколи не було і т.д. Є у вас факти , що Копилець ворує , письмову заяву в поліцію , СБУ , прокуратуру , виложіть тут факти , інакше це пуста болтовня , яка цікава тільки дурням . »

Знову класно лизнув))))))) А пишеш що до Копельця ніякого відношення не маєш. Маєш, ще й яке. Вже не довго залишилось. Мабуть він тобі і надиктовує що писати))))а відео класне вийшло. Твій босс показав себе у всій красі.))))))
43. orakul / 17 квітня, 23:00
40.Fed654Frumos
«Або ж усім,або ж нікому. Бо це поле не пахане для корупції.»

Значить - нікому. Бо непахане поле для корупції - це перерахування грошей в лікарню, а не конкретному Петру чи Миколі. Лікарні утримують не за гроші міськради. І вАще- то шановні, упереджені не я з Козаком, як ви тут намагаєтесь довести. Я з Козаком інколи різко не погоджувався і це можна прочитати тут але він багато в чому правий. Упереджені ті, хто тупо кртикує Копельця заради самої критики. Писав і ще повотрюсь, Копелець голова Ради, а рада складається з депутатів, яких ви обрали. Копелець або виконує рішення Ради, або аргументовано їх скасовує. Усьо. Претензії пишіть своїм депутатам. А то ви дружно когось повибираєте, а потім всі вам не такі. Хто Касая обрав? Обрали б туди і обзещяну. Головне, щоб на ній було написано "слуга народу". Ну так і чого ви хочете? Хіба з самого початку не було ясно, що зельц знищить країну? Така у нього міссія. Ну так ви на додачу йому ще й табун депутатів обрали. І половина їх нічим не краща від кобеляцьких. Такої ВРУ ще ніколи не було.
44. микола козак / 18 квітня, 08:07
42.Matyuhov Roman
«. Вже не довго залишилось»

Можливо і недовго , це люди вирішать , але ти всерівно пролітаєш , як не пнись.А чому не пишеш , для чого зять паркан на кладовищі розбирав і коли прибереш буряни ?
45. микола козак / 18 квітня, 08:12
Пане Філоненко , проїдьте і сфотографуйте які дорідні буряни завів депутат Матюхов.
46. Ltava / 18 квітня, 17:21
43.orakul
« Писав і ще повотрюсь, Копелець голова Ради»


Двоєчник !!!!!)))) Не голова ради а міський голова !!!!!!!! Принципова різниця в механізмі виборів і повноважень !))) Вчи мат часть ))
47. Matyuhov Roman / 20 квітня, 11:10
44.микола козак
«Можливо і недовго , це люди вирішать , але ти всерівно пролітаєш , як не пнись.А чому не пишеш , для чого зять паркан на кладовищі розбирав і коли прибереш буряни ? »

Христос воскрес!!!! Козачок)))))
48. orakul / 20 квітня, 15:06
46.Ltava
«
Двоєчник !!!!!)))) Не голова ради а міський голова !!!!!!!! Принципова різниця в механізмі виборів і повноважень !)»

Та не чіпляйся до деталей. Ти ж прекасно поняв, що я хотів сказати. Ось тобі матчасть.
"Стаття 26. Виключна компетенція сільських, селищних, міських рад
5) затвердження за пропозицією сільського, селищного, міського голови структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів відповідно до типових штатів, затверджених Кабінетом Міністрів України, витрат на їх утримання;"
Що тут не понято? Затвердження витрат - виключна компетенція ради. Копелець може що завгодно понаписувати в своїх пропозиціях, але все вирішує рада.
49. Ltava / 20 квітня, 16:01
48.orakul
«витрат на їх утримання;"»


Тут для депутатів складні слова))))
50. микола козак / 20 квітня, 17:43
47.Matyuhov Roman
«Христос воскрес!!!! Козачок)))))
»

Чи воскркс не бачив , а от ти від Копельця стукав по столу , вимагав відповіді , а сам чомусь ухиляєшся відповісти на просте запитання.
51. Ltava / 20 квітня, 19:00
50.микола козак
« от ти від Копельця стукав по столу , вимагав відповіді»


Та хіба можна стукаючи по столі добитися від нього відповіді))))
52. василь овсієнко / 20 квітня, 20:46
51.Ltava
« добитися від нього відповіді))))»

Бачиш , і голова і депутат важкі для відповіді
53. orakul / 21 квітня, 08:54
49.Ltava
«Тут для депутатів складні слова)))) »

Бачиш, хтось тобі дизлайк поставив. Як думаєш, хто то?
54. orakul / 21 квітня, 08:59
50.микола козак
«Чи воскркс не бачив»

Та того ніхто не бачив. Знайомий піп казав по секрету, що не воскресав. Ну а раз пришелепки вірять, то хай вже буде що воскрес. Пришелепки люблять в щось вірити. Без віри - нікак. НУ якби ж вже вірили в щось путьнє, то бог з ними, а то вірять в воскресіння обрізаного іудея. Ну це капець! Вони його своїм богом величают.
55. Matyuhov Roman / 21 квітня, 16:12
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
50.микола козак
«Чи воскркс не бачив , а от ти від Копельця стукав по столу , вимагав відповіді , а сам чомусь ухиляєшся відповісти на просте запитання»

Після твоїх коментарів ти не козак, а Мудак. Якщо ти тупий , то ніхто тобі розуму не добавить. а за паркан запитай в зятя, я думаю він тобі доступно роз"яснить. Тільки поперідньо з ним домовся про зустріч і напиши яке твоє справжнє ім"я)))) Якщо ти звісно герой. А так думаю в тебе щось зарипить.)))))Докажи що ти козак, а не кізяк.)))))
56. Matyuhov Roman / 21 квітня, 16:16
Ну доказуй , що ти козак
57. микола козак / 21 квітня, 19:03
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
55.Matyuhov Roman
«ти не козак, а Мудак. Якщо ти тупий , то ніхто тобі розуму не добавить. а за паркан запитай в зятя, я думаю він тобі доступно роз"яснить. Тільки п»

Оце так депутат.Тобі не депутатом бути , а десь телят пасти.Там і на відео ти ведеш недостойно себе .Ти просто звичайний хапуга , який рветься до корита.
58. Ltava / 21 квітня, 19:13
57.микола козак
«Ти просто звичайний хапуга , який рветься до корита.»


Тільки підписався він офіційно а Ви все МИКОЛА КОЗАК , гниднувато )))
59. микола козак / 21 квітня, 20:03
58.Ltava
«Тільки підписався він офіційно а Ви»

А Ваше прізвище пане -ЛТАВА ? Це не гнидувато?
60. Fuks / 21 квітня, 20:11
Шо ти розійшовся Анатолій Іванович? Воно тобі треба.Ти ж вже на давній пенсіїї,та керуй козаками,брязкальця чіпляй на мундір як твій почесний патрон.А то все пишеш і пишеш,до речі не по делу..
61. Matyuhov Roman / 21 квітня, 21:22
Ех, Анатолій Іванович , що ж ви так і вашим і нашим. А зять то в мене хлопець бравий. До речі можу познайомити.))))
Ще й однопартієць. Абідно))))) А за цвинтар ви даремно написали і паркан той на місці стоїть. Сам то хоч чого в депутати рвався? Ай - ай -ай. Такий дорослий , а таку гидоту пишете.
62. Ltava / 22 квітня, 06:35
61.Matyuhov Roman
«Ех, Анатолій Іванович , що ж ви так і вашим і нашим. »


А за майдан уже забув , чи влада помінялася і тітушки сьогодні престижно ?)))
63. alist / 22 квітня, 23:52
Правильно Копельця рубонули, за його неадекватну премію, Таміло В’ячеславівно. Надіюсь ми побачимо наступний етап - той, де ви так же, потребуєте зняти премію на користь медикам з чиновників району, а особливо з РДА і Райради. Проїдетесь по сільрадам і запропонуєте віддати премії голів сільрад на придбання інсуліну, і особливо - поїдете до Скрильника в Бутенківську ОТГ і запропонуєте пустити 9 мільйонів спортгрошей не те, що на апарати ШВЛ, а навіть на новий корпус лікарні (китайців наймемо - за 14 днів збудують). Буде таке?
А депутатм раджу не тільки волати на камеру про сертифікати на маски, їх ціну, а взяти і не затвердити договір з фірмачами (як ж правильно розумію - без цього Санич оплатити його не зможе?) Хай із свого карману їм хоч маски вертає, хоч бабки віддіає. А то крики-крики для виборчого піару, а потім раз і одобрямс всим його ідеям не на камеру.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації