Новий апарат ШВЛ для КП «Царичанська центральна лікарня»

Новий апарат ШВЛ для КП «Царичанська центральна лікарня»

28 травня 2020 року   головою  ф/г «Нове»  Середою Олександром  та    директором ТОВ «Преображенка» Сумським Андрієм     Царичанській центральній лікарні  передано   благодійну допомогу у вигляді медичного обладнання. Цього разу медичний заклад отримав апарат  ШВЛ сучасного покоління, який встановлено в палаті інтенсивної терапії лікарні. Нині такі медичні прилади вкрай необхідні, адже саме вони дозволять важкохворим врятувати життя.

«На цьому ми не зупиняємося і продовжуємо робити все можливе, щоб допомогти нашим медикам в боротьбі з пандемією», – зазначив голова фермерського господарства Олександр Середа.

За підтримку місцевої медицини благодійників подякував селищний голова та медичні працівники закладу.

ивлячись на те, що сьогодні   активно допомогають та  співпрацюють з закладами лише  одиниці небайдужих  підприємців, меценатів пропонуємо долучатись й іншим, так як, на жаль,ніхто не застрахований від  біди, коли  здоров‘я і   наше життя буде залежати від якісної  та своєчасної медичної допомоги.


Автор: Виконавчий комітет Царичанської селищної ради

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації