Керівник «Автомагістраль–Південь» обіцянку виконав (фото)

Керівник «Автомагістраль–Південь» обіцянку виконав

Днями жителі Китайгорода побачили, що на деяких сільських вулицях почала працювати дорожня техніка. Із її допомогою працівники підприємства «Автомагістраль-Південь» проводять ямковий ремонт дорожнього покриття.

Передісторію початку проведення ремонтних робіт для редакції розповів голова Китайгородської громади Сергій Турський.

Він повідомив:

— Усі ми знаємо, що повз Китайгород буде проходити траса державного значення Н-31 між Дніпром і Решетилівкою. Тендер на будівництво «дніпропетровського» відрізку автомагістралі виграла фірма «Автомагістраль-Південь». Протягом 2020 року роботи ведуться повним ходом. І всі ми розуміємо, що нова траса — це додаткові зручності й можливості. Але неминуче виникають і нові проблеми. Зокрема, потужна техніка «Автомагістралі», яка постійно курсує сільськими вулицями, руйнує дорожнє покриття. А наш бюджет не є бездонним і ми не можемо одразу і власними силами відремонтувати зруйновані дороги. Тому було вирішено розпочати процес переговорів з керівництвом «Автомагістраль-Південь», щоб вони своєї технікою і зі своїх матеріалів відремонтували наші дороги. Два тижні я щодня набридав шляховикам телефонними дзвінками. Зрештою, ми домовилися і була названа дата початку ремонту.

Голова ОТГ відзначає, що керівник проекту зі зведення державної дроги Ігор Салій дану ним обіцянку виконав. Техніка «Автомагістраль-Південь» почала ремонтувати дорожнє покриття на китайгородських вулицях згідно визначеної дати.

Сільським посадовцям зараз залишається лише контролювати якість ремонту. І домовлятися про подальшу співпрацю місцевої влади і шляховиків.


31 липня, 17:33 | Царичанка | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації