У зв’язку з погіршенням ситуації з коронавірусом школи Кременчука почали працювати у дві зміни

У зв’язку з погіршенням ситуації з коронавірусом школи Кременчука почали працювати у дві зміни

У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, пов'язаної з поширенням COVID-19, загальноосвітні навчальні заклади Кременчука з понеділка 12 жовтня працюватимуть у дві зміни.

Про це пишуть у Кременчуцькій міській раді.

Початкові класи навчатимуться по 3 уроки. Перша зміна - з 8.00 до 11.00. З 11.00. до 12.00 проводитиметься санітарна обробка приміщень. Друга зміна - з 12.00. до 15.00. В учнів 5 - 11 класів буде по 4 уроки. Відповідно перша зміна навчатиметься з 08.00 до 12.00, потім санітарна година з 12.00 до 13.00. Друга зміна навчатиметься з 13.00 до 17.00. Інші уроки проводитимуться в онлайн-режимі.

Також звертаємо увагу батьків, що відбудуться зміни і у процесі харчування учнів початкових класів - вони отриуватимуть виключно фасовану продукцію та чай, тому що за 3 години кухарі просто не встигнуть нагодувати всіх і помити посуд.

Діти пільгових категорій, яких небагато, харчуватимуться як і раніше. Що ж до роботи дитячих садочків, то тут поки що змін не буде. Нагадаємо, що в деяких загальноосвітніх навчальних закладах деякі класи пішли на самоізоляцію. Тому бережіть себе і своїх дітей. Дотримуйтеся правил карантину і будьте здорові.


Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації