Вхід | Реєстрація

Алла Бабець подає до суду на виборчу комісію

Алла Бабець подає до суду на виборчу комісію

Кандидат на посаду голови Пришибської громади вважає, що під час виборчого процесу були допущені порушення. Вона вимагає вивчити списки виборців і перерахувати бюлетені.

У понеділок, 26 жовтня, інтернет-видання «Коло», зіславшись на власні джерела, оприлюднило результати виборів у громадах Кременчуцького району. Зокрема, у матеріалі було вказано, що більшість виборців Пришибської громади віддали свої голоси за Аллу Бабець, теперішню очільницю Комендантівської сільради. Алла Бабець на 4 голоси випередила чинну голову ОТГ Валентину Городянко. Остання вже почала процес оскарження рішення комісії.

Наступного дня кореспонденти «ЕХО» звернулися за коментарем до Алли Бабець.

Вона відразу спростувала інформацію про свою перемогу, сказавши:

— Новинні сайти написали неправдиві дані. Насправді, перевага не в чотири голоси, а в шість, і не на мою користь, а іншого кандидата — Валентини Городянко. Та з їхньої сторони були виявлені порушення. Я учора написала заяву до територіальної виборчої комісії на перегляд бюлетенів і списків. Члени ТВК розглянули її, але надали юридично неправильну постанову. Комісія відмовляється перераховувати голоси виборців. Тому ми подаємо нову заяву і готуємо звернення до суду.

Також кандидат надала редакції копії заяви та скарг, написаних на ім’я голови Пришибської територіальної виборчої комісії нею особисто і спостерігачами, та постанову ТВК.

У заяві кандидат прохає голову ТВК «з метою встановлення дійсної кількості виборців (відданих голосів) за Аллу Бабець і Валентину Городянко провести перерахунок бюлетенів з виборів сільського голови за участю зацікавлених сторін. Крім того, перевірити списки виборців, які голосували, так як є можлива неправдива участь у голосуванні громадян, які на даний час не перебувають за місцем голосування. А також на ДВК №530 394 голова комісії не оголосила про виїзд членів ДВК за місцем перебування жителів, які не можуть відвідати дільниці. Тому спостерігачі не змогли проконтролювати процес волевиявлення мешканців села Кобелячок.

Спостерігачі від партії «Слуга народу» Роман Кобеляцький і Олександр Шкіндер у скарзі підтвердили про факт виїзду членів ДВК без попередження.

Інший спостерігач від цієї ж політсили Дмитро Терен вказав, що на виборчій дільниці в селі Пришиб невідомий чоловік голосував у протигазі. Не знімаючи з обличчя пристрій для захисту, чоловік отримав бюлетень і проголосував. Відповідний факт спостерігач зняв на камеру телефону.

Члени Пришибської СТВК постановили:

«У зв’язку з неможливістю кваліфіковано провести юридичне обґрунтування  вказаних у скаргах і заяві порушень виборчих прав виборців чи прав кандидата на пришибського сільського голову та офіційних спостерігачів, у задоволенні скарг відмовити, залишити за скаржниками право звернутися до ТВК вищого рівня чи до суду за захистом своїх прав».

Зі слів Алли Бабець, явка на вибори по громаді склала близько 55 відсотків.

Усього Пришибська сільська територіальна виборча комісія зареєструвала сімох кандидатів на посаду голови ОТГ.

Нагадаємо, що згідно з перспективним планом формування територій громад Полтавщини, Комендантівська сільська рада приєднується до Пришибської ОТГ. Загалом до неї входитимуть Пришибська, Кобелячківська і Комендантівська сільські ради. У ОТГ проживатимуть 3027 чоловік. До складу громади увійдуть 13 населених пунктів. Площа ОТГ — майже 172 квадратних кілометри. Розрахунковий обсяг доходів спроможної територіальної громади складе більше 25 000 000 гривень.


Автор: Олександр ДІДЕНКО

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
27 жовтня 2020, 12:15 | Кобеляки | Політика
1. Zorn / 6 січня, 14:20
Жаль, що Алла Анатоліївна вибори програла і не стага головою ОТГ. Не знаю В.Городянко особисто. Але певен що Бабець А.А. умілий управлінець і громаді від неї була б користь.
2. Ltava / 6 січня, 20:01
Не має ні яких виборів (((( Імітація(((
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації