Вхід | Реєстрація

У Лубенській міській ТВК перераховують голоси на окремих дільницях через скарги кандидатів

У Лубенській міській ТВК перераховують голоси на окремих дільницях через скарги кандидатів

У Лубнах кандидат на посаду міського голови Олександр Легенчук, а також кілька кандидатів у депутати міськради від різних партій подали до міської ТВК скарги щодо розбіжностей у кількості виданих та вилучених з виборчих скриньок бюлетенів по окремих дільницях. Кандидати вимагали повторного підрахунку голосів. Члени ТВК приступили до перерахунку.

До Лубенської міської ТВК (Лубенський район Полтавської області) надійшли скарги від кандидата на посаду Лубенського міського голови Олександра Легенчука. Він вказує на розбіжність у кількості виданих для голосування та вилучених із виборчих скриньок бюлетенів на виборчій дільниці № 531020. Кандидат вимагає здійснити повторний підрахунок голосів на вказаній дільниці.

Аналогічні скарги подали і кандидати у депутати Лубенської міськради. Зокрема, Віталій Крамаренко («Нова країна»), який вимагає перерахунку голосів на лубенських виборчих дільницях № 530487, 530495, 530528, 531004, 531017. Крім того, скаржник вказує членам ТВК на «аномально велику кількість «зіпсованих» бюлетенів на цих дільницях».

Такі ж скарги подали і кандидати у депутати Лубенської міської ради Людмили Руденко (дільниці № 531008, 531009, 531011, 531012, 531013, 531020) та Дарини Гермаш (ВД № 531002-531007, 531010, 531013-531018). Обидві кандидатки висувалися від «Опозиційної платформи – За життя».

За повідомленням спостерігача ОПОРИ, 28 жовтня розпочався повторний підрахунок голосів по ВД № 531020. Вчора комісія повторно підрахувала голоси по ВД № 530510.

Координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Полтавській області Костянтин Донченко нагадує: «За результатами розгляду документів дільничної виборчої комісії та скарг про порушення вимог цього Кодексу під час проведення голосування та підрахунку голосів на виборчій дільниці, а також під час транспортування виборчих документів до територіальної виборчої комісії, що надійшли до територіальної виборчої комісії на момент прийняття документів дільничної виборчої комісії, ТВК приймає одне з рішень. Серед яких може бути і проведення повторного підрахунку голосів на виборчій дільниці в порядку, встановленому цим Кодексом Про це йдеться у частині 5 статті 254 Виборчого кодексу України».


Автор: Громадянська мережа «Опора»

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
29 жовтня 2020, 11:40 | Лубни | Політика
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації