Вхід | Реєстрація

У Царичанці найпопулярніша — «Пропозиція»

У Царичанці найпопулярніша — «Пропозиція»

Знайомимо наших читачів із депутатами трьох громад — Царичанської, Китайгородської та Ляшківської.

Про результати виборів голів усіх чотирьох громад, які знаходяться на території колишнього Царичанського району, ми своїх читачів знайомили. Для порядку нагадаємо, що перші особи в коридорах приорільської влади залишилися незмінними. Усі чотири керівники — Геннадій Сумський, Валерій Дружко, Сергій Турський та Юрія Омелян, впевнено перемогли на виборах. А ось депутатський корпус громад дещо оновився.

Отже, у Царичанській селищній раді, куди депутати балотувалися виключно за партійними списками, буде найбільше представників регіональної політсили «Пропозиція», котру ще називають партією Філатова. Як відомо, її організатором і засновником став міський голова Дніпра Борис Філатов. І, як показали вибори, ніде, окрім Дніпропетровщини, «Пропозиція» особливого успіху не має.

У Царичанці ж «Пропозиція» узяла майже третину депутатських мандатів. Від цієї політичної сили в місцеву раду балотувалися і пройшли екс­голова Царичанської районної ради Світлана Горбачова, керуючий справами райради Євген Уразко, директор районного ВУЖКГ Олександр Дубовик, начальник управління соцзахисту Наталія Продан, директор ТОВ «Дніпро» Олександра Лабагур, а також медсестра Любов Чорна і підприємець Мухаді Чумаков.

Ще три політсили матимуть у Царичанській селищній раді по чотири своїх представники.

Від «Європейської солідарності» — директор ТОВ «Царичанське племінне господарство» Володимир Рожко, співробітник селищної ради Наталія Омелян та підприємці Ігор Петренко і Микола Журавель.

Від партії «Опозиційна платформа «За життя» — підприємці Віктор Кучугурний і Роман Васильківський, директор приватного підприємства «Спеціалізована компанія «Асоль» Юрій Колодяжний і менеджер «Дніпромлина» Нікіта Ковальов.

Від «Слуги народу» підприємці Роман Байбуз і Володимир Калініченко, головний лікар ЦРЛ Світлана Погоріла і завуч місцевої школи Ольга Блоха.

Партія Блок Вілкула «Українська перспектива» делегувала в Царичанську раду трьох своїх представників — секретаря селищної ради Наталію Герасименко, гендиректора ТОВ агрофірми «Колос» Петра Горбатюка і підприємця Аліну Головко.

Ще два мандати  матимуть «Батьківщина» — пенсіонер Михайло Сензюк та фермер Вікторія Головко та «За майбутнє» — директор ТОВ «Спектрейд» Михайло Рудич і директор ТОВ «Агрофірма «Оріль» Анатолій Тарасенко.

Із цікавих фактів — найбільше «персональних» голосів виборців отримала завуч Царичанської школи Ольга Блоха — 170. Другим за популярністю виявився Роман Васильківський, третім — Олександр Дубовик.

Найстаршими і найдосвідченішими депутатами в цій раді будуть Світлана Горбачова і Наталія Продан. У неофіційному рейтингу наймолодших депутатів не має собі рівних 22‑річна підприємець із Бабайківки Аліна Головко.

 

По селах «рулить» «Слуга народу»

А ось у Китайгородській та Ляшківській громадах абсолютну більшість у тамтешніх радах матиме політична партія «Слуга народу». «Слуг» серед сільських депутатів буде навіть більше, аніж самовисуванців.

У Ляшківській громаді від «СН» у раду пройшли аж 17 депутатів із 22‑х. Цікаво, що всі вони безпартійні. Але балотувалися під брендом саме пропрезидентської політичної сили. Взагалі партійним серед сільських депутатів є лише член «Батьківщини» Роман Федорів. Окрім нього, не від «Слуги народу» в раду зайшли самовисуванець Анатолій Шаульський та від Блоку Вілкула «Українська перспектива» Олександр Молодан і Олександр Сидоренко, «За майбутнє» представлятиме Олександр Головченко.

Усі ж інші, як було сказано вище, балотувалися від «Слуги народу». Це — Станіслав Волошин, Наталія і Богдан Шарівські, Неля Грінько, Євген Сиса, Валерій Гарькавенко, Павло Молодан, Олександр Іщук, Анна Постольник, Ірина Омелян, Віталія Киприч, Ярослав Дяченко, Микола Тюпка, Світлана Кузема, Альона Божко і дві Наталії зі схожими прізвищами Плахотін та Плахотіна.

У Китайгороді перевага «Слуги народу» в тамтешній раді не така велика. «Слуги» трішки не дотягли до абсолютної більшості, з 22‑х депутатів десять балотувалися від цієї політичної сили.

Це — Лариса Костенко, Валерій Пава, Сергій Бутенко, Яна Прохорова, Василь Курило, Валентина Проскурня, Олексій Любчич, Ольга Смик, Юрій Демченко та Ігор Маслак.

«Пропозицію» представлятимуть Микола Явтушенко, Наталія Стратій та Юрій Рашевський, «За майбутнє» — Алла Шишацька, партію «Опозиційна платформа «За життя» — Анатолій Шкраєв.

Депутатами­самовисуванцями стали Людмила Єлисеєнко, Сергій Сідак, Сергій Дашко, Григорій Давиденко, Сергій Цегельник, Валентина Нодженко та Юлія Мартинець.

Усі депутати, незалежно від того, під якими прапорами ішли на вибори, є безпартійними.

Найстаршим депутатом у раді цього скликання став кореспондент газети «Фермер Придніпров’я» 66‑річний Григорій Давиденко, наймолодшим — 24‑річний працівник фермерського господарства «Лелеки» Олексій Любчич.


Автор: Ігор Філоненко

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
19 листопада 2020, 17:35 | Царичанка | Політика
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації