Допоможемо вилікуватись молодій дівчині! (фото)

Допоможемо вилікуватись молодій дівчині!

Шановні земляки!

Тетяна Рубанченко, молода біличанка потребує вашої допомоги. Дівчина перенесла 7 операцій на кишечнику, чотири з них – рік назад. Операції пройшли вкрай невдало, потрібне подальше оперативне лікування у Київській міській лікарні №18, де є можливість і спеціалісти, здатні допомогти хворій.

Лікування минулого року коштувало 120000 грн., протягом року на ліки також ішли всі гроші. Тепер збираємо на нове лікування у Києві. Та через корона вірус Київська лікарня закрита, тому поки що Таню поклали у Полтавську обласну лікарню, щоб провести обстеження і підтримуючу терапію, бо дівчина виснажена фізично, критично втратила вагу (до 37 кг) і при цьому терпить страшенні болі. Весь час потрібні дорогі ліки та знеболення. Ресурси сім’ї вичерпані. Таня інвалід першої групи, має пенсію 1712 грн.

У цей час усім нелегко, але якщо у когось становище не таке страшне, як у нас, допоможіть, хто скільки може. Навіть невеликі гроші можуть скластися у потрібну для подальшого лікування суму.

Хай Бог чи доля віддячить вам і вбереже від усякого лиха добрих людей, які вже допомагали і продовжують допомагати.

Та хоч би не запізнилась та допомога, бо часу мало, стан дівчини весь час погіршується.

Карта для перерахувань: 4149500170350709 Аваль Банку, Тетяна Рубанченко23 листопада 2020, 12:51 | Кобеляки | Благодійність
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації