Вхід | Реєстрація

Напад на будинок депутата Ніни Ясинської

Напад на будинок депутата Ніни Ясинської

У ніч на 21 грудня здійснений напад на дім Ніни Ясинської. Зловмисник або зловмисники, у всякому разі власники будинку вважають, що нападників було двоє чи троє, камінням порозбивали вікна та обшивку будівлі. Напад стався між 2-ю та 3-ю годинами ночі.

Ніна Ясинська протягом багатьох років очолює районну організацію партії "Батьківщина. У 2020-му на місцевих виборах була обрана депутатом кобеляцької громади. Напад Ясинська пов’язує саме зі своєю політичною діяльністю.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
21 грудня 2020, 14:37 | Кобеляки | Кримінал


1. TaranenkoSergiy / 21 грудня 2020, 21:50
Копелець почав залякувати депутатів. Зараз знов почнуться побиття, вибиті вікна, підпали.
Цього разу Копелець отримає гідну відповідь. Впевнений, що нинішніх депутатів не залякає Віталій Дорошенко
2. TaranenkoSergiy / 21 грудня 2020, 21:50
Спиця, що тявкнеш на цей раз?
3. TaranenkoSergiy / 21 грудня 2020, 21:55
Ясинській 70 років. Копелець, чи не соромно з жінками воювати?! Мерзота!
4. Mistsevyi / 21 грудня 2020, 23:03
А спицю тоже смички прикривають, єслі шо...?
Ти ба, як вуха підняв, з корита йому запахло чи шо ?
5. Mistsevyi / 21 грудня 2020, 23:07
Для Спиць і тупиць нагадаю, що Кобеляки заснували козаки, а не бики і не монголи смички, найдуться ще на вас козаки !
6. Serg73 / 22 грудня 2020, 07:58
ходять чутки що її хотіли «нагнути» на рівні Полтави з подачі Копельця, молодець жінка не здалась, а деякі чоловіки з їх команди уже потихеньку починають продаватись
7. микола козак / 22 грудня 2020, 08:46
Ви зовсім втратили розум.Лікуйтесь хлопці , доки ще не так задавнена ваша хвороба.
8. Serg73 / 22 грудня 2020, 09:24
Спиця, ти лікар за освітою,що всім ставиш діагнози? Може тобі самому треба підлікуватись?Хоча таких як ти лікувати діло безперспективне.
9. микола козак / 22 грудня 2020, 09:53
А взагалі цю підлість могли зробити і оця команда , яка тут поливає всих брудом.Мабуть закінчилась грязь і вже нема чого писати , от і могли придумати такий фінт.Тож Сергії із Сергами подумайте чи варто таке витворяти.А Ясинській я щиро співчуваю , придурків останнім часом побільшало вже до верхньої межі.
10. Filon / 22 грудня 2020, 10:09
9.микола козак
«А взагалі цю підлість могли зробити і оця команда , яка тут поливає всих брудом.Мабуть закінчилась грязь і вже нема чого писати , от і могли придумати такий фінт»

Коль, а може то ФІлоненко? Віж в твоїй уяві організатор заколотів проти святого Санти Сантича. А що? Взяв камінців, пішов вікна побив, сенсацію створив, про неї написав. Паранойя вона така.
11. микола козак / 22 грудня 2020, 10:22
Ну коли відчуваєш провину , то покайся.Я не стверджував , що це зробив Філоненко , але ??? Я зробив припущення , але бачу , що щось таки є.Принаймі Філоненко зізнається , що колотить.Щось дуже швидко поширилась ця не зовсім приємна новина.
12. Serg73 / 22 грудня 2020, 11:44
9.микола козак
«А взагалі цю підлість могли зробити і оця команда , яка тут поливає всих брудом.Мабуть закінчилась грязь і вже нема чого писати , от і могли придумати такий фінт.»

Колюню,радість наша ти всім діагнози ставиш, а по-моєму тобі самому до психіатра ой як треба,він тобі щей залежність Копельцеву полікує, бо вона у тебе занадто запущена
13. микола козак / 22 грудня 2020, 12:56
За поради дякую , але нормальні люди ніколи не звинуватили б людину в правопорушенні безпідставно , так , як це робите ви , кагала неврівноважених , а можливо із порушенням психіки людей , які ніяк неможуть помститися Копильцю , який на вас і ваші дурні пасквілі не реагує.Тож вам може допомогти тільки лікування у психотерапевта.
14. Fuks / 22 грудня 2020, 14:11
Хотів не встрявати в вашу полеміку,ну прочитавши комент від Козака про Філона...Ну ти таки тормоз Миколо,якщо не більше...Лікуйся,і відходь від патрона бо криша зїде..А він не поможе.
15. Filon / 22 грудня 2020, 14:21
Колю, дорогенький, а тепер давай без шизофренії і паранойї, а по факту. Напад стався за словами постраждалих о 2-й 30. Публікація вийшла в світ о 14:37. Колюню - це не "швидко пощирилася", як ти пишеш. Це - довго, як для сучасних часів. Дізнався я про інцидент близько восьмої ранку. Але доки не приїхав із Полтави і сам все не побачив, не публікував. Це перше. Друге. Цитую тебе, ккласик ти наш невгамовний
11.микола козак
«Я зробив припущення , але бачу , що щось таки є.Принаймі Філоненко зізнається , що колотить.»

А мною було написано в коментарі на який ти відповів
10.Filon
«Віж в твоїй уяві організатор заколотів проти святого Санти Сантича»

КОЛЮНЮ! КЛЮЧОВІ СЛОВА - В ТВОЇЙ УЯВІ. Колю, їй-богу почитай посібник по психіатрії. там, де про паранойю і шизофренію. Без образ. Я інколи читаю. Бо й себе необхідно перевіряти.
16. микола козак / 22 грудня 2020, 14:24
А що не так про Філоненка ? Я нічого поганого не написав.Я написав припущення , що цю капость міг зробити хтось із цих , що тут мстять Копильцю.Вони в киданні каміння відразу звинуватили Копильця.Філоненко відгукнувся на мій коментар , ніби я безпідставно його звинувачую , я йому відповів , якщо маєш гріх , то покайся , якщо гріха не маєш , то віднесись до цього як посторонній .Що тут крамольного?Ви ніяк не змиритесь із тим , що є і льєте бруд на всих , хто не поділяє вашу злобу.
17. Serg73 / 22 грудня 2020, 15:41
Колюня,він же Спиця ,скажи будь добрий,ну що ж ти так рвеш рубаху за свого боса,їй богу ,аж цікаво, якась нездорова у тебе від нього залежність,не лякай ,а то всякі крамольні думки в голову лізуть.
18. Selena2017 / 22 грудня 2020, 16:58
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
МУЖІ КОБЕЛЯЦЬКІ ! Доки ви будете витрачати час і сили на оте дідькове гузно , що назвало себе козаком і відволікає вас від проблем , які сьогодні вже зашморгом на шиях всього люду : ціни, тарифи , газ , ТРАНСПОРТУВАННЯ подвоюється, перелік безконечний... Чи не пора зайнятися всерйоз ПОРЯТУНКОМ ЖИТТЯ ???? А не дискутувати з тим, хто лише сморід розповсюджує.....
Шановні адміни, моя лексика нормативна - часів запорізького козацтва, коли таким визначенням пожалували гетьмана Івана Самойловича , ще й московським сраколизом нагородили.Тому прошу коментар не лише не видаляти , а й в колір не ховати.
19. микола козак / 22 грудня 2020, 18:45
18.Selena2017
«. Selena2017 »

Ну що можна сказати , ця богиня з майдана , а отже .....
20. микола козак / 22 грудня 2020, 19:22
17.Serg73
«Колюня,він же Спиця ,скажи будь добрий,ну що ж ти так рвеш рубаху за свого боса,їй богу ,аж цікаво, якась нездорова у тебе від нього залежність,не лякай ,а то всякі крамольні думки в голову лізуть.»

Для особливо тупих пояснюю , що я до Копильця ніякого відношення немаю , я зним навіть кілька років не бачився , і повідомляю , що я не Спиця , про що я вже повідомляв.В своїх коментарях я висловлюю свою позицію відносно ситуації , яка склалась в Кобеляцькій громаді.Поскільки тут в коментарях зібрались одні активісти , які роблять все , щоб було ще гірше ніж є , то я поки один вам протиставлю свою позицію.Ви ж безсоромно ображаєте людину , не привівши жодного факту , а підтримуєте перекручені Філоненком факти , який зводить з Копильцем особисті рахунки , адже йому не вдалося переконати громаду , викидаючи через газетьонку бруд на Копильця , щоб на виборах перемогу дістав Анатолій Шкарбан.Невдалося відпрацювати сподівання на перемогу.Тож продовжуйте колотити , це не нове.Ви працюєте не на громаду панове актиаісти.
21. Filon / 22 грудня 2020, 22:09
Лікнеп для Миколи Факт (від лат. factum — зроблене) означає подію, те, що справді відбулося. Під словом «факт» прийнято також розуміти судження або в інший спосіб визначений стан дійсності. Численні словосполучення («факти підтвердилися», «факти не підтвердилися», «факти спростовані») є нічим іншим, як звичайною плутаниною. Якщо це дійсний факт, тобто те, що відбулося у житті, то він не може бути ні спростований, ні підтверджений, КОЛЯ ЦЕ НЕ МОЇ СЛОВА, ЦЕ ЦИТАТА ІЗ ВІКІ. Мої слова - ні перекручений
22. Slavko / 23 грудня 2020, 00:06
15.Filon
«СЛОВА - В ТВОЇЙ УЯВІ. Колю, їй-богу почитай посібник по психіатрії. там, де про паранойю і шизофренію. Без образ.»

Цікаво, що стало причиною його хвороби ? Він чомусь не хоче зізнаватись, але виникає припущення, що явно через якісь нехороші справи, тому його тут нікому не шкода. (
23. Serg73 / 23 грудня 2020, 07:49
20.микола козак
«
Для особливо тупих пояснюю»
Ти, розумака ,хто тобі давав право називати людей тупими,ти навчись спочатку грамотно писати і висловлювати свої думки,твоє IQ і твого боса рівняється нулю(для особливо розумного Спиці-це рівень інтелекту)
24. Serg73 / 23 грудня 2020, 08:01
Коля Спиця, а тебе не бентежить той факт,що ти один,розумієщ зовсім один,своєю хилою грудниною захищаєш свого боса?Якщо він такий правильний,то де його група підтримки.
Ой,зовсім забув,є,ми ж бачили цих бандерш на сесії.Це треба додуматись виставити поперед себе літніх жінок і прикриватись ними,наобіцяв їм золоті гори вони і раді старатись.Це мені нагадує,коли під час Другої світової війни,німці ішли в наступ то прикривались жінками і дітьми.Коля задумайся кому служиш.
25. микола козак / 23 грудня 2020, 08:46
23.Serg73
«хто тобі давав право називати людей тупими,ти навчись спочатку грамотно писати і висловлювати свої думки,твоє IQ і твого боса рівняється нулю(для особливо розумного Спиці-це рівень інтелекту)
»

В тебе інтелект зовсім відсутній.А хто тобі надавав право звинувачувати людей , ти суд?
26. микола козак / 23 грудня 2020, 08:53
21.Filon
«. Filon »

Пане Філоненко , то лікнеп для тебе , я на відміну від тебе в спілкуванні з людьми висловлюю свою думку не посилаючись на кимось сказане.А намагання сипати цитатами , свідчить саме про недостатність свого і бажання прикрити цю недостатність.
27. Serg73 / 23 грудня 2020, 09:07
Фу,Спиця,після спілкування з тобою хочеться помитись,чесне слово.
28. микола козак / 23 грудня 2020, 09:13
Піди помийся , а то воняєш на всі Кобеляки.Фуууууу.
29. Fed654Frumos / 23 грудня 2020, 09:27