Ура, Кобеляки із бюджетом!

Ура, Кобеляки із бюджетом!

Близько 12-їгодини дня закінчила свою роботу третя сесія Кобеляцької громади. Головним її результатом стало прийняття головного фінансового документу – бюджету громади. Загальний кошторис по якому протягом року житиме Кобеляцька громада затвердили в обсязі 201 мільйон гривень. Був затверджений і штат виконкому та відділів міськради.

Ще один не менш важливим результатом сесії стало досягнення певного компромісу і взаєморозуміння між міським головою Олександром Копельцем та потужним між фракційним обєднанням «Сила громади», котре налічує 18 депутатів. При прийнятті деяких рішень сторони пішли на поступки одна одній.

Кількість старост, які будуть працювати в громаді становими те 15 посадовців, хоча міський голова пропонував 8. Були скорочені деякі відділи та кількість працівників у інших підрозділах, що працюватимуть у громаді.

Взагалі всі, і Олександр Копелець і депутати, визнавали, що бюджет аж занадто скромний, як для такої великої громади і доведеться економити на всьому.

Трішки зекономили і на оплаті праці міського голови. Так він не буде в обов’язковому порядку отримувати річну премію. Не преміюватимуть Копельця і до державних свят. Під час голосування по цьому питанню Олександр Копелець заявив про конфлікт інтересів і участі в ньому не брав.

Хворі на цукровий діабет поки що лише отримали надію на виділення коштів для придбання інсуліну. У бюджеті заклали два мільйони гривень у резерві. На інсулін частину із цих коштів зможуть витрачати після того, як місцеві медики розроблять спеціальну програму, а депутати її затвердять. Зараз нам цим питанням працюють.

А ось сільські інструктори по спорту, як і все товариство «Колос» поки що залишаються без фінансування. Як сказав один із депутатів «інструктори поки що «висять». Швидше за все в процесі формування органів влади у новоствореній громаді бюджет ще будуть неодноразово переглядати.

Детальніше – пізніше на сайті «ЕХО».


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»


29 грудня 2020, 12:55 | Кобеляки | Фінанси


1. Fuks / 29 грудня 2020, 13:42
Ну за старост молодці депутати,правильно Смнича на поводок і свою лінію гнуть треба..А на хвутбол міліон є?,на зоопарк? А саме главне на аквапарк скіки виділили? Мабуть мер достроково піде у відставку,тирити ні з чого....
2. IgorSergeevich / 29 грудня 2020, 20:09
А що там так тишком нишлом і забули про сміттезвалище???
3. Borch / 30 грудня 2020, 14:36
2.IgorSergeevich
«А що там так тишком нишлом і забули про сміттезвалище???»

Вам нагадати хто переміг на виборах? І який процент взагалі взяв участь в них? Виходячи з ситуації, сміттєзвалище в лісі влаштовує більшість жителів громади, уви.
4. Zorn / 31 грудня 2020, 12:50
Цитата: "А ось сільські інструктори по спорту, як і все товариство «Колос» поки що залишаються без фінансування. Як сказав один із депутатів «інструктори поки що «висять»"(кінець цитати). То хай собі і висять. Де бачено в Європі щоб у кожному населеному пінкті громада фінансувала спрортінструкторів? Такого немає. А в «багатій» Україні бери на бюджетне утримання всіх охочих. Колись, у 80-ті роки, футбольні матчі організовувала одна людина - Колісник Віктор Якович. Не було ніяких інструкторів по спорту. У футбол грали у своє задоволення, при заповнених трибунах! А тепер, десяток чиновників від спорту (це лише у "Колосі") та ще по селах заробітчани від футболу. У громаді є прекрасні приклади, коли заможні люди фанансують спорт і платять зарплатню футболістам. ОЦЕ І Є ЄВРОПА!!! Давайте і спортінструкторів фінансувати не з бюджету, який і так куций.
5. IgorSergeevich / 31 грудня 2020, 14:20
3.Borch
«Виходячи з ситуації, сміттєзвалище в лісі влаштовує більшість жителів громади, уви.»

Це найбільш нездорова на голову частина громади,напревеликий жаль.
6. Mistsevyi / 1 січня, 16:15
4.Zorn
«сільські інструктори по спорту, як і все товариство «Колос» поки що залишаються без фінансування»

Батя знає, як на футболістах заробляти. Чого ви паритесь, смичок уже на площі потихеньку все рішає, буде, як раніше... От тільки до купи зберуться, проголосують програму - і поїхали по мордам...
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації