Вхід | Реєстрація

Рада розгляне питання про скасування плати за транспортування газу

Рада розгляне питання про скасування плати за транспортування газу

У ВР зареєстрували проект Постанови про скасування плати за транспортування газу для побутових споживачів.

У Верховній Раді зареєстрували проект Постанови «Про скасування плати за транспортування газу та передачі газотранспортних систем у власність територіальних громад» (реєстр. № 5018 від 04.02.2021).

Як пише sud.ua, даний проект пропонує скасувати плату за транспортування газу для побутових споживачів та передати газотранспортні системи у власність територіальних громад, окрім систем, які побудовані за кошти приватних осіб та знаходяться у приватній власності, а також крім газотранспортних систем, які мають національне стратегічне значення.

Нардепи вважають, що реалізація цього проекту дозволить знизити вартість газопостачання для побутових споживачів і в подальшому територіальним громадам через свої органи місцевого самоврядування вирішувати питання експлуатації газопостачальних систем.

Якщо Постанову ухвалять, то Кабінет Міністрів України протягом 2 місяців повинен буде визначити:

  • перелік газотранспортних систем, які мають національне стратегічне значення та не підлягають передачі у власність територіальних громад;
  • перелік газотранспортних систем, які підлягають передачі у власність територіальним громадам.

Крім того, Кабінет Міністрів України повинен буде протягом року забезпечити виконання постанови, щодо передачі відповідних газотранспортних систем у власність територіальних громад.


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
11 лютого 2021, 17:14 | Полтавщина | Політика
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Завантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації