Вхід | Реєстрація

«Поки правда встигне взути черевики, розголос пів світу обійде»

«Поки правда встигне взути черевики, розголос пів світу обійде»

У тижневику «Ехо Кобеляк» від 4 лютого 2021 року було надруковано статтю щодо інциденту, який мав місце між начальником Комунального підприємства «Джерело» Новосанжарської селищної ради (далі КП «Джерело») Миколою Ольшницьким і працівником цього підприємства Михайлом Брюковим. Враховуючи те, що ця подія набула широкого розголосу як у соціальних мережах, так і в засобах масової інформації, я, як голова територіальної громади, хочу поінформувати читачів тижневика про причини та наслідки обставин, згаданих вище.

За результатами проведеної перевірки та наданих пояснень керівника КП «Джерело» Миколи Ольшницького, працівників цього підприємства, які знаходилися на той час на території КП «Джерело», письмової заяви Михайла Брюкова, направленої на ім’я селищного голови, та враховуючи інформацію, надану відділенням поліції № 3 Полтавського районного управління ГУНП в Полтавській області з приводу розгляду заяви Михайла Брюкова, розпорядженням селищного голови, відповідно до норм трудового законодавства, до начальника КП «Джерело» Новосанжарської селищної ради Миколи Ольшницького застосовано заходи дисциплінарного стягнення у вигляді догани за порушення трудової дисципліни.
Звичайно, кожен керівник повинен бути виваженим, толерантним по відношенню до своїх підлеглих. Будь-який емоційний прояв може призвести до негативних наслідків, що і сталося в даному випадку.
Але, як говорив Сократ, — «Вір лише половині з того, що бачиш, і нічому з того, що чуєш». Якщо проаналізувати поетапно наведені факти, то можна вкотре зробити висновок, що є в нашій громаді «доброзичливці», які, чомусь, раніше від поліції стають очевидцями «сенсаційних» подій і так старанно роздмухують сенсацію по всіх напрямках, що таку б енергію та в потрібному напрямку направити — ціни б не було…

Є ще ряд питань, які ми обов’язково вирішимо.

Це, перш за все, стосується машиніста екскаватора Михайла Брюкова, який прийнятий попереднім керівником підприємства Сергієм Бортом на цю посаду без відповідної освіти та кваліфікації, хоча, як виявилося, для попереднього керівника освіта та навики в роботі — це не основні критерії підбору працівників.

Як бачимо, якщо є наслідки, то і першопричина завжди є. Але хто ж про неї добровільно повідомить громадськість? Головне — відволікти увагу від залишених у спадок теперішньому керівництву виробничих проблем, та й про себе зайвий раз нагадати…

Наостанок хотілося б зазначити, що кожна подія, хороша чи погана, — це бумеранг, адже ми знаходимо в житті лише те, що самі вкладаємо в нього…


Автор: Геннадій Супрун, селищний голова


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Нові Cанжари | Суспільство
1. Fed654Frumos / 13 лютого 2021, 14:47
От гадський інтернет,особливо для посадовців.Ну не встигнеш трішки вкрасти,або ж відчути себе царем,аж тут розголос!Хоч плач...
2. Borch / 14 лютого 2021, 15:07
В чому полягає ваша правда? Що не так з їхньою? Написано так що ми самі маємо додумати правду? Чим ви тоді краще від попередніх спікерів? Взагалі нічого нерозумів з вашої розповіді, мабуть розповідати нічого, а розповісти потрібно.
Якби машиніст екскаватора був з відповідною освітою і кваліфікацією то не получив би по морді від начальника?
Яскравий приклад, низькосортної спроби маніпуляції суспільною думкою, від місцевого царька. Бач минулий начальник от балди брав на роботу і це проблема. А те що нинішній начальник розпускає руки на підлеглих це не проблема.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації