Полтавщина має один із найнижчих рівней неформальної зайнятості населення

Полтавщина має один із найнижчих рівней неформальної зайнятості населення

У 2020 році кількість нелегально зайнятого населення становила приблизно 3,3 мільйона осіб, у тому числі на Полтавщині – 56,6 тисяч осіб. Полтавська область належить до регіонів із найнижчим рівнем неофіційної зайнятості. Проте питання легалізації трудових відносин лишається досить актуальним для суспільства. Ці питання обговорили 1 березня під час наради в голови Полтавської облдержадміністрації.

«Першочерговим завданням Управління Держпраці в Полтавській області у напрямку легалізації є проведення роз’яснювальної роботи серед роботодавців і працівників щодо належного оформлення трудових відносин, – зазначив його очільник Сергій Щербак. – Із цією метою в січні, березні, червні-грудні минулого року було проведено 22,3 тисяч зустрічей. Із них 2719 – спільно з представниками органів місцевого самоврядування, податкової служби, центру зайнятості, Пенсійного фонду, Держпродспоживслужби. Загалом роз’яснювальною кампанією охоплено більше 82,3 тисяч працівників. Другою важливою складовою роботи є наглядова діяльність. У 2020 році здійснено 395 інспекційних відвідувань із питань оформлення трудових відносин у 388 роботодавців».

Управління Держпраці у Полтавській області розробило Паспорт неформальної зайнятості на 2021 рік. У ньому визначено сфери із найбільш високим рівнем нелегальної зайнятості. Сюди належать сільське господарство, мисливство, лісове господарства, рибальство, рибництво – 6,2% неформально зайнятих; оптова та роздрібна торгівля – 6,1%; будівництво – 6,7%.

Протягом січня-лютого 2021 року інспекторами праці уже проведено майже 600 інформаційно-розяснювальних заходів.


Автор: пресслужба Полтавської ОДА


1 березня, 16:32 | Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації