«Кременчук» розгромив «Білий Барс» у першій грі чвертьфіналу!

22 березня на арені «Айсберг» чемпіон України ХК «Кременчук» розгромив 11:4 «Білий Барс» у першій грі чвертьфіналу УХЛ Паріматч! Кременчужани повели в серії до двох перемог однієї з команд 1-0. Другий матч за вихід до півфіналу суперники зіграють 24 березня о 18:00 у Білій Церкві.

Кременчужани зі швидкого голу розпочали поєдинок – вже на 39 секунді Коробов відкрив рахунок закинутим шайбам у плей-оф УХЛ Паріматч п’ятого сезону. Білоцерківці швидко відповіли на пропущену шайбу точним кидком Благого, який реалізував більшість. Однак ще до кінця першого періоду підопічні Олександра Савицького змогли вийти вперед - відзначився Орлов.

У другому періоді «містяни» включили повні обороти та закинули сім шайб. Відзначилися Дубінін (2), Смирнов, Денискін, Орлов (2) та Созонов. Відповіли білоцерківці тільки двома влучними кидками. Головний тренер гостей Костянтин Буценко кілька разів міняв голкіпера, але це не допомогло.

У заключній 20-хвилинці підопічні Савицького закинули ще дві шайби (Гриценко та Созонов), а ось гості відзначилися один раз (Бабинець). У підсумку переконлива перемога «Кременчука» - 11:4.

Дублі в матчі оформили Созонов і Дубінін, а Орлов на свій рахунок записав хет-трик.

Цікаво, що Орлов зробив третій хет-трик за останні п’ять ігор.

«Кременчук» - «Білий Барс» 11:4 (2:1, 7:2, 2:1)

Шайби: 1:0 Коробов (Денискін), 00:39; 1:1 Благой (Бабинець, Гребеник, більш.), 14:35; 2:1 Орлов (Хришпенць, Алексюк), 15:56; 3:1 Дубінін (Денискін, Коробов), 20:36; 4:1 Смирнов (Орлов, Созонов), 22:13; 5:1 Денискін (Коробов, Дубінін), 23:32; 5:2 Качан (Даниленко), 23:54; 6:2 Орлов (Созонов, Смирнов), 24:30; 7:2 Орлов (Созонов), 28:16; 7:3 Брага (Даниленко), 30:13; 8:3 Дубінін (Денискін), 34:41; 9:3 Созонов (Орлов, Алексюк), 35:23; 10:3 Гриценко (Савченко), 46:47; 11:3 Созонов (Алексюк), 50:48; 11:4 Бабинець (Гребеник, Благой, більш.), 59:14.

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Грицьких - Григорян, Хришпенць - Алексюк, Александров - Толстушко, Пукс (А) - Варава; Коробов - Дубінін - Денискін, Кисельов (К) - Ворона - Тютченко, Созонов - Смирнов - Орлов, Савченко - Гриценко (А) - Савицький.

Білий Барс: Безхлібний - з 35:23 (Кучер - з 22:13); Грицюк - Гребеник (А), Ядловський (А) - Сушков, Кравець - Логачов, Собко - Адаменко; Благой (К) - Ружников - Бабинець, Грабовецький - Качан - Даниленко, Удовиченко - Брага - Бородай, Пойманов - Резюк - Петрошенко.

Автор: пресслужба ХК «Кременчук»

23 березня 2021, 13:25 | Кременчук | Спорт і здоров'я