Фізособи сплатили 23 мільйони податків

Фізособи сплатили 23 мільйони податків

На березень поточного року на податковому обліку Головного управління ДПС у Полтавській області значаться 365 173 платники податку на майно з фізичних осіб, у тому числі 336 517 платників плати за землю з фізичних осіб, 28 640 платників по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з фізичних осіб та 16 платників транспортного податку з фізичних осіб. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

Згідно з вимогами Податкового кодексу України, фізичні особи сплачують податок на підставі податкового повідомлення — рішення відповідно до встановленої форми, у якому зазначається сума податку та яке орган державної податкової служби надсилає громадянину до 1 липня звітного року.

Податок сплачується фізичними особами впродовж 60 днів з дня вручення податкового повідомлення — рішення.

Як наголосив начальник Головного управління ДПС у Полтавській області Олександр Лавров, з початку року до місцевих бюджетів Полтавської області забезпечено надходження 22,7 мільйона гривень податку на майно з фізичних осіб. У порівнянні з відповідним періодом минулого року, додаткові надходження по податку на майно з фізичних осіб складають 1,1 мільйона гривень.


Автор: Ігор Бабаєв


1 квітня, 19:23 | Полтавщина | Фінанси
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації