У одному із дворів Полтави знайшли відро зі ртуттю (фото)

У одному із дворів Полтави знайшли відро зі ртуттю

Сьогодні невідомий громадянин зателефонував на службу 102 і повідомив, що за адресою вул. Гожулівська, 20 виявлено відро з ртуттю.

Як повідомляє Інспекція по контролю за благоустроєм, їх служба забезпечує роботу постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами, оперативно організувала виїзд комісії для з’ясування ситуації на місті.

До моменту прибуття комісії, поліція забезпечила охорону небезпечного відходу.

Комісія оцінила стан ртуті, довкілля не забруднене, через те, що пакет був герметично запаковано і визнали виявлені відходи безхазяйними, оскільки власника не вдалось встановити поліції. Служба ДСНС України в Полтавській області провела демеркуризацію місця розташування небезпечних відходів і вилучила ртуть в спеціальний контейнер для подальшої передачі фірмі для утилізації, яка має ліцензію на діяльність з небезпечними відходами.6 квітня, 20:55 | Полтава | Надзвичайне
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації