На Полтавщині з початку року поліція розшукала близько сотні безвісно зниклих дітей

На Полтавщині з початку року поліція розшукала близько сотні безвісно зниклих дітей

У розшуку цього року перебували 99 неповнолітніх. Усіх розшукали живими та неушкодженими. За офіційними даними відділу ювенальної превенції поліції області, понад 95% зниклих дітей знайшли та повернули батькам або до навчально-виховних закладів протягом однієї доби.

Як пояснила Ірина Москаленко, очільниця ювенальної превенції Полтавщини, у зареєстрованих випадках діти залишали домівки переважно через побутові конфлікти з рідними. Серед інших причин: юнацька закоханість та жадання більшої «незалежності».

Підполковник поліції відзначила:

– Як свідчить практика, щасливі діти зростають у щасливих батьків! Вони комунікабельні та доброзичливі до оточення, вміють висловити власну думку та захистити свої інтереси. Таким дітям вистачає енергії на навчання та виконання інших обов’язків, а також на дозвілля. На жаль протилежна реакція на виклики життя та щоденні справи спостерігається у дітей, які не знають батьківської любові. Тож у батьків є привід замислитися: чи все так добре у вашій родині, чи можливо над вашими стосунками потрібно працювати?

Прості поради поліцейських та психологів щодо налагодження стосунків з дитиною:

  1. Любити дитину такою, яка вона є. Цікавитися її інтересами, потребами, уподобаннями!
  2. Робити разом щось цікаве та корисне. Проявіть інтерес до бажань дитини.
  3. Будьте щирими у своїх почуттях. Не шкодуйте обіймів, поцілунків і добрих слів. Ґаджети та подарунки не здатні компенсувати нестачу спілкування та батьківського тепла.
  4. Заохочуйте самостійність дитини, поступово розширюючи межі дозволеного. Дозволяйте їй висловити власну думку та поважайте її право на вільний вибір.
  5. Завжди тримайте слово! Якщо ви щось пообіцяли, зобов’язані – виконати! Якщо вам завадили об’єктивні обставини, неодмінно поясність це та домовтеся про інший раз (визначивши конкретні терміни виконання).

Однак найголовніше з-поміж усіх правил – любити себе! Тобто розуміти свої потреби, сприймати себе та свої почуття. Якщо ви усвідомлено турбуєтеся про себе, свій розум та душу, то безсумнівно із задоволенням даруватимете радість своїм дітям та близьким людям.


Автор: Відділ комунікації поліції Полтавщини


7 квітня, 14:45 | Полтавщина | Надзвичайне
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації