Полтавщина увійшла до ТОП-5 регіонів по залученню інвестицій від приватизації у травні

Полтавщина увійшла до ТОП-5 регіонів по залученню інвестицій від приватизації у травні

Полтавська область стала третьою в рейтингу регіонів по залученню інвестицій від приватизації у травні 2021 року, увійшла до ТОП-5. 

Загалом приватизація 283 об'єктів на понад 500 мільйонів гривень – результати травня по всій Україні.

Минулого місяця в усіх без винятку регіонах вдалося залучити інвесторів для об'єктів, які ще дотепер вважалися державними. В одних областях на аукціони виставляли масштабні підприємства, як от Дунаєвецький хлібокомбінат на Хмельниччині, в інших – велика кількість нерухомості, яка вже давно потребувала додаткових інвестицій. Тож бізнес отримав чимало пропозицій, які дуже часто не залишалися поза його увагою.

За результатами торгів, що відбулися у травні, найбільше коштів до бюджету повинно надійти від приватизації об'єктів на Хмельниччині – 228 мільйонів гривень. Крім цього, ефективним попередній місяць видався для Черкащини, Полтавщини, Львівщини і Києва. Протягом місяця в нашій області провели чотири аукціони на загальну суму 85,2 мільйона гривень.


Автор: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях


2 червня, 10:49 | Полтавщина | Фінанси
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації