На Полтавщині запрацює 29 активних парків

На Полтавщині запрацює 29 активних парків

Полтавщина долучилася до соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України». Про це повідомив перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін.

– Із 60 громад Полтавської області соціальний проєкт буде діяти в 75 паркових зонах. На сьогодні обрано 29 парків, які мають наявні елементи спортивної інфраструктури, яка відповідає поставленим вимогам та рівню презентабельності для реалізації соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України». Всі парки повинні мати вільний пологий простір, швецьку стінку, лавочки, бруси або турніки», – розповів Дмитро Лунін.
Територіальні громади, в яких буде відкрито активні парки 20 червня цього року: Кременчуцька, Горішньоплавнівська, Градизька, Оболонська, Омельницька, Оржицька, Миргородська, Великобагачанська, Великобудищанська, Краснолуцька, Ромоданівська, Сергіївська, Полтавська, Диканська, Карлівська, Мартинівська. Мачухівська, Нехворощанська, Новоселівська, Решетилівська, Щербанівська.
У цих громадах визначені відповідальні особи та координатори проєкту, які будуть проводити фізкультурно-оздоровчі заняття для мешканців громади.

Прошу голів територіальних громад до 16 червня відзвітуватися про проведену роботу і бути готовими відкрити активні парки 20 червня 2021 року», – наголосив Дмитро Лунін.

Потрібно встановити табличку для кожного елементу, стенд біля входу за зразками.


Автор: пресслужба Полтавської ОДА


15 червня, 10:55 | Полтавщина | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації