Вхід | Реєстрація

Де і хто заробляє найбільше?

Де і хто заробляє найбільше?

За рік середня номінальна заробітна плата в Україні зросла на 21,5% і в липні цього року становила 14,3 тисячі гривень. Це в 2,4 раза вище рівня мінімальної зарплати. Щоправда, реальна зарплата зросла лише на 10,2%.

Згідно з даними Держстату, позитивна тенденція із зростання заробітної плати, порівняно з липнем минулого року, відбулася в усіх видах економічної діяльності. Зокрема, найбільшими темпами — у сферах тимчасового розміщування й організації харчування (на 52,2%), охорони здоров’я та надання соціальної допомоги (30,5%), надання інших видів послуг (28,4%), мистецтва, спорту, розваг та відпочинку (27,8%), освіти (27,5%), транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (27,2%).

Щодо регіонального зрізу, то середня зарплата зросла в усіх регіонах країни. Найбільше — у Закарпатській (24,4%), Хмельницькій (23,8%) та Волинській (23,7%) областях.

Загалом найвищий рівень оплати в працівників сфери інформації та телекомунікацій — 24,9 тисячі гривень, фінансової та страхової діяльності — 24,5 тисячі гривень, державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування — 20,7 тисячі гривень, професійної, наукової та технічної діяльності — 19,2 тисячі гривень.

Найбільше заробляють у Києві (21 тис. грн.), Донецькій (15,3 тисячі гривень), Київській (14,5 тисячі гривень) та Запорізькій (14,1 тисячі гривень) областях.


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
16 вересня, 19:21 | Полтавщина | Фінанси
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Завантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації